Remont drogi gminnej nr 110256L relacji Sulmice (Kąty) - Sulmice (Zagóra) na odcinku od km 0+000 do km 0+317 i od km 0+790 do km 1+238 oraz remont drogi wewn. na działce nr 1299 w miejscowości Sulmice
Gmina Skierbieszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303599
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303599/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 11:58
- Lokalizacja
- Skierbieszów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9718949d-7ac7-4332-b407-5c5928de050d
- Identyfikator
- 9222940889
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303599 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 110256L relacji Sulmice (Kąty) - Sulmice (Zagóra) na odcinku od km 0+000 do km 0+317 i od km 0+790 do km 1+238 oraz remont drogi wewn. na działce nr 1299 w miejscowości Sulmice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skierbieszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368569
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Skierbieszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-420
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@skierbieszow.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugskierbieszow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://skierbieszow.ezamawiajacy.pl/pn/skierbieszow/demand/283318/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 110256L relacji Sulmice (Kąty) - Sulmice (Zagóra) na odcinku od km 0+000 do km 0+317 i od km 0+790 do km 1+238 oraz remont drogi wewn. na działce nr 1299 w miejscowości Sulmice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9718949d-7ac7-4332-b407-5c5928de050d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303599
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132328/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi gminnej nr 110256L relacji Sulmice (Kąty)-Sulmice (Zagóra) na odcinku od km 0+000 do km 0+317 i od km 0+790 do km 1+238 oraz remont drogi wewn. na działce nr 1299 w m. Sulmice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206408
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.OK.2710.4.2026.IB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie remontu drogi gminnej nr 110256L relacji Sulmice (Kąty) - Sulmice (Zagóra) na odcinku od km 0+000 do km 0+317 i od km 0+790 do km 1+238 oraz remontu drogi wewnętrznej na działce nr 1299 w miejscowości Sulmice na odcinku od km 0+005,50 do km 0+262,00. Remont drogi gminnej nr 110256L relacji Sulmice (Kąty) - Sulmice (Zagóra) na odcinku od km 0+000 do km 0+317 i od km 0+790 współfinansowany jest z środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2026. Część zamówienia obejmująca remont drogi wewnętrznej na działce nr 1299 w miejscowości Sulmice na odcinku od km 0+005,50 do km 0262,00 w całości finansowana jest ze środków własnych Gminy Skierbieszów.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu w/w drogi gminnej i drogi wewnętrznej oraz udzielenie gwarancji i rękojmi na wykonane roboty.
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z zapisami Specyfikacji Warunków Zamówienia, Dokumentacją projektową (dla zakresu określonego w przedmiarach robót) – stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót – załącznik nr 8 do SWZ przy użyciu przedmiarów robót na część kwalifikowalną do dofinansowania i niekwalifikowalną (stanowiących jedynie materiał pomocniczy do wyceny przedmiotu zamówienia) – załącznik nr 9 do SWZ, zgodnie z zaświadczeniami o nie wniesieniu sprzeciwu do zamiaru wykonania robót budowlanych wydanym przez Starostę Zamojskiego znak: B.6743.1.294.2024 z dnia 19.02.2024r. oraz znak: B.6743.1.295.2024 z dnia 19.02.2024r. – załącznik nr 10 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia warunki jego realizacji zawarty jest w SWZ wraz z załącznikami udostępnionymi na stronie prowadzonego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 462071,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 574330,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 574330,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH Sp. z o.o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211643082
7.3.3) Ulica: Lwowska
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
7.3.5) Kod pocztowy: 22-600
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 574330,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |