BZP.2710.24.2026.MR Sukcesywna dostawa rzutników dla Uniwersytetu Wrocławskiego.
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303618
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303618/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-23 12:02
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f73dd7b-90fe-4e6a-b221-c23e569b7207
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303618 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
BZP.2710.24.2026.MR Sukcesywna dostawa rzutników dla Uniwersytetu Wrocławskiego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.rochala@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13016461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BZP.2710.24.2026.MR Sukcesywna dostawa rzutników dla Uniwersytetu Wrocławskiego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f73dd7b-90fe-4e6a-b221-c23e569b7207
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303618
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117907/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.35 Umowa sukcesywna na dostawę projektorów dla Uniwersytetu Wrocławskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255363
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2710.24.2026.MR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 222326,99 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 162601,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa rzutników dla Uniwersytetu Wrocławskiego.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 3 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia – formularz cenowy.
3. Szczegółowy zakres obowiązków dotyczących wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4. Sposób realizacji (informacje ogólne):
1) Wykonawca zobowiązany jest: dostarczać przedmiot zamówienia bezpośrednio do wskazanych w zamówieniu jednostek organizacyjnych.
2) Dostawy przedmiotu zamówienia będą realizowane partiami, sukcesywnie i stosownie do potrzeb Zamawiającego, na podstawie pisemnych zamówień cząstkowych określających wielkość i zakres dostawy, zgodnie z OPZ, o których mowa w Zał. nr 3 do SWZ oraz Zał. nr 4 do SWZ projektowanych postanowień umowy,
4.5.3.) Główny kod CPV: 38652120-7 - Projektory wideo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna:art. 255 pkt 2 uPzp.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub oferty zostały odrzucone;
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ w toku postępowania nie doszło do zawarcia umowy z Wykonawcą. Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, podlega odrzuceniu z uwagi na niezłożenie w wyznaczonym terminie wymaganych podmiotowych środków dowodowych.
W konsekwencji w postępowaniu brak jest oferty, która mogłaby zostać uznana za najkorzystniejszą i stanowić podstawę do zawarcia umowy, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20413,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20413,08 PLN
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |