Wypas owiec na pograniczu polsko-czeskim na potrzeby projektu Interreg Śnieżnicki Zwornik II
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303622
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 12:02
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37cb8a9f-70f0-4ed7-b3ea-36c17311e937
- Identyfikator
- 8971747119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303622 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wypas owiec na pograniczu polsko-czeskim na potrzeby projektu Interreg Śnieżnicki Zwornik II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020860626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Długosza 68
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-162
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wroclaw.rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-wroclaw
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37cb8a9f-70f0-4ed7-b3ea-36c17311e9371.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wypas owiec na pograniczu polsko-czeskim na potrzeby projektu Interreg Śnieżnicki Zwornik II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37cb8a9f-70f0-4ed7-b3ea-36c17311e937
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00107917/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wypas owiec wraz z bieżącym dokaszeniem niedojadów na potrzeby projektu INTERREG Śnieżnicki Zwornik II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
CZ.11.01.02/00/23_011/0000158 pn.: „Śnieżnicki Zwornik II”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218946
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOA.261.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 106542,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie wypasu owiec wraz z koszeniem niedojadów na łącznej
powierzchni 9,96 ha, zlokalizowanych na pograniczu polsko – czeskim, tj.:
1) po stronie polskiej: województwo dolnośląskie, gminy Bystrzyca Kłodzka i Stronie Śląskie (Hala pod Śnieżnikiem - przy Schronisku PTTK „Na Śnieżniku” oraz kopuła szczytowa Śnieżnika w granicach rezerwatu przyrody „Śnieżnik Kłodzki”) – powierzchnia 8,56 ha,
2) po stronie czeskiej: Pardubický kraj, obec Dolní Morava (Narodowy Rezerwat Przyrody „Králický Sněžník”) –powierzchnia 1,40 ha.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności:
1) spotkanie z przedstawicielem Zamawiającego w miejscu prowadzenia prac w celu wskazania obszarów, na których będą wykonywane prace,
2) wypas owiec,
3) wykoszenie niedojadów wraz ze zbiorem i zagospodarowaniem biomasy,
4) sporządzenie i dostarczenie raportu końcowego dotyczącego wypasu i wykoszenia niedojadów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03322100-3 - Owce
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 123300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Michał Kępa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811444195
7.3.4) Miejscowość: Michałowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |