„Poprawa stanu nawierzchni chodników”
Powiat Tczewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303687
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 12:13
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dda07835-9e94-4428-8a06-f762d1f9128e
- Identyfikator
- 5932140707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303687 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa stanu nawierzchni chodników”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tczewski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.tczew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa stanu nawierzchni chodników”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dda07835-9e94-4428-8a06-f762d1f9128e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025874/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Poprawa stanu nawierzchni chodników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230625
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 235907,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie – na terenie powiatu tczewskiego – drogowych robót remontowych, zakwalifikowanych jako remonty chodników, zbudowanych z elementów kamiennych i z prefabrykatów betonowych. W ramach tych robót możliwe jest zlecanie wykonania remontów fragmentów jezdni oraz innych elementów dróg i chodników (jeśli są one wykonane z elementów kamiennych i z prefabrykatów betonowych).
Konstrukcja podbudowy chodnika winna być wykonana z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, a materiał zgodny z krzywą uziarnienia, która stanowi Załącznik Nr 6 do SWZ – Wykres krzywej uziarnienia.
2. Dokładna ilość i wielkość zleceń jest niemożliwa do oszacowania na etapie przeprowadzania niniejszej procedury przetargowej, gdyż będzie ona uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego oraz stawek zaoferowanych przez Wykonawcę. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 250.000,00 zł brutto.
3. Szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (stanowiącej Załącznik Nr 7 do SWZ) i Projektowanych postanowieniach umowy (stanowiące Załącznik Nr 8 do SWZ).
Ciąg dalszy informacji o przedmiocie zamówienia w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208215,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 286171,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208215,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELAGAT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON : 281363727
7.3.3) Ulica: Traugutta 79-80c/5
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208215,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |