Remont drogi gminnej 270558K w km od 0+000,00 do km 1+956,00 w miejscowości Kobylanka, Gmina Gorlice
Gmina Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303713
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 12:18
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61a2f277-07f1-48a2-96ce-c055c4418feb
- Identyfikator
- 7382131749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303713 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 270558K w km od 0+000,00 do km 1+956,00 w miejscowości Kobylanka, Gmina Gorlice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 185346254
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12953471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 270558K w km od 0+000,00 do km 1+956,00 w miejscowości Kobylanka, Gmina Gorlice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61a2f277-07f1-48a2-96ce-c055c4418feb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024386/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont drogi gminnej 270558K w km od 0+000,00 do km 1+956,00 w miejscowości Kobylanka, Gmina Gorlice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00200229
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. Remont drogi gminnej 270558K w km od 0+000,00 do km 1+956,00 w miejscowości Kobylanka, Gmina Gorlice.
Zakres rzeczowy obejmuje:
a) Mechaniczne frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej grub. warstwy 10 cm z odwiezieniem urobku do 5 km – 10380 m2
b) Wykonanie koryta na całej szerokości drogi na głębokość 30 cm (materiał do odzysku) – 11707 m2
c) Wykonanie koryta na całej szerokości drogi na głębokość 20 cm z wywozem urobku do 5 km – 11707 m2
d) Wykonanie podbudowy z odzyskanego materiału grub. 30 cm po uwałowaniu – 11707 m2
e) Wykonanie stabilizacji podbudowy cementem grub. warstwy 30 cm – 11707 m2
f) Wykonanie podbudowy z mieszanki tłuczniowej frakcji 0 – 63 mm grub. 20 cm po uwałowaniu – 11707 m2
g) Wykonanie podbudowy z betonu asfaltowego grub. warstwy 6 cm – 10771 m2
h) Wykonanie nawierzchni z masy bitumicznej grysowej ścieralnej grub. 4 cm – 10380 m2
i) Wykonanie poboczy z mieszanki klińcowej grub. warstwy 10 cm – 1404 m2
j) oczyszczenie rowu z namułu grub. warstwy 30 cm – 1275 mb
k) oznakowanie poziome jezdni farbą chlorokauczukową, malowanie ręczne – 54 m2
l) oznakowanie poziome jezdni farbą wibracyjno-akustyczną grubowarstwową czerwoną – 6 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2242541,3 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2645047,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2242541,3 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 526-00-38-485
7.3.3) Ulica: Wyścigowa 58
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-012
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2242541,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |