Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej. dot.zad.„Rozbudowa budynku adm.-biur. wraz z niezbędną infr.towarzyszącą oraz rozbiórką kolidującej infr. technicznej w Ostrołęce przy ul.Fieldorfa„Nila””
POWIAT OSTROŁĘCKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303761
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303761/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 12:27
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35cf18a5-f75e-4c04-ac0b-7931b9850d6d
- Identyfikator
- 7582359776
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303761 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej. dot.zad.„Rozbudowa budynku adm.-biur. wraz z niezbędną infr.towarzyszącą oraz rozbiórką kolidującej infr. technicznej w Ostrołęce przy ul.Fieldorfa„Nila””
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT OSTROŁĘCKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668835
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Generała Józefa Bema 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 0-29 764-36-45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@powiatostrolecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatostrolecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrolecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej. dot.zad.„Rozbudowa budynku adm.-biur. wraz z niezbędną infr.towarzyszącą oraz rozbiórką kolidującej infr. technicznej w Ostrołęce przy ul.Fieldorfa„Nila””2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35cf18a5-f75e-4c04-ac0b-7931b9850d6d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303761
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031297/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej. dot.zad.„Rozbudowa budynku adm.-biur. wraz z niezbędną infr.towarzyszącą oraz rozbiórką kolidującej infr. technicznej w Ostrołęce przy ul.Fieldorfa„Nila””
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198266
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIF.272.02.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamiennej dokumentacji projektowej dot. zadania pn. „Rozbudowa budynku administracyjno-biurowego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą oraz rozbiórką kolidującej infrastruktury technicznej w Ostrołęce przy ul. Fieldorfa „Nila””, na działkach nr 50097/9, 50097/4, 50097/3, 50097/20, 50097/10 obręb Ostrołęka.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
Efektem końcowym zamówienia jest uzyskanie przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego w terminie obowiązywania umowy, prawomocnej decyzji o zmianie pozwolenia na budowę umożliwiającej realizację inwestycji.
2.Inwestor jest w posiadaniu dokumentacji budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę nr 126/22 z dnia 14.06.2022, znak WB.6740.215.2021, która będzie stanowić podstawę wykonania projektu zamiennego (załącznik nr 10b do SWZ). Obecnie zaprojektowany budynek administracyjno-biurowy to obiekt trzy kondygnacyjny kryty dachem płaskim, osłoniętym ścianami attykowymi.
3.W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zaprojektowania kompletnego obiektu, obejmującego w szczególności: kondygnację podziemną pełniącą funkcję ukrycia U-3, wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne i zewnętrzne oraz część nadziemną budynku administracyjno-biurowego, w tym instalacje specjalistyczne związane z funkcją ochronną obiektu, zagospodarowanie terenu wraz z układem komunikacyjnym, miejscami postojowymi, zielenią oraz infrastrukturą techniczną, przebudowę i dostosowanie istniejącej części obiektu w zakresie niezbędnym do zapewnienia spójności funkcjonalnej i technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 538125 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602700 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 538125 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROFIL Jolanta Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7561729506
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 538125 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji umowy: 8 miesięcy od dnia zawarcia umowy , jednak nie później niż do 18 grudnia 2026 r.| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |