„Kontynuacja przebudowy boksów dla bezdomnych psów w Schronisku w Legnicy” – etap II (LBO)
Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303830
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303830/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 12:39
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e4d43d0-23c8-40a2-a402-275b263c021e
- Identyfikator
- 6910011742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303830 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Kontynuacja przebudowy boksów dla bezdomnych psów w Schronisku w Legnicy” – etap II (LBO)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Słowiański 8
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@legnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um.bip.legnica.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Kontynuacja przebudowy boksów dla bezdomnych psów w Schronisku w Legnicy” – etap II (LBO)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e4d43d0-23c8-40a2-a402-275b263c021e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303830
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039492/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Kontynuacja przebudowy boksów dla bezdomnych psów w Schronisku w Legnicy – etap II (LBO)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231009
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.RZP.271.6.1.423.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja zadania pn.: „Rozbudowa schroniska dla bezdomnych zwierząt w Legnicy. Budowa nowych boksów z wybiegami dla psów” (LBO) jako kolejny etap pn.: „Kontynuacja przebudowy boksów dla bezdomnych psów w Schronisku w Legnicy – etap II (LBO)”, polegający na budowie 2 pawilonów/segmentów, każdy z 3 boksami i indywidualnymi wybiegami dla psów. Zadanie należy zrealizować na podstawie obowiązującej decyzji nr 132/2024 pozwolenia na budowę w oparciu o istniejącą dokumentację projektową.
W obowiązku Wykonawcy będzie również wykonanie nieujętych w pierwotnej dokumentacji prac tj. ściany i posadzki należy pokryć farbą epoksydową, która zapewni wysoką trwałość, łatwość czyszczenia i higienę a także odporność na związki agresywne.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa zwierzętom – posadzkę należy wykonać jako antypoślizgową poprzez zastosowanie odpowiednich dodatków zwiększających przyczepność.
Ponadto we wszystkich 5 pawilonach tj. 3 wybudowanych w roku 2024 oraz 2 realizowanych w przedmiotowym zadaniu (II etap) należy wykonać instalację elektryczną (oświetlenie wewnętrzne, zewnętrzne oraz gniazdka elektryczne), zgodnie z załączonym projektem technicznym branży elektrycznej.
Zakres zadania obejmuje m.in.:
1) roboty przygotowawcze, w tym: rozbiórkę istniejących starych pawilonów,
2) budowę 2 pawilonów/segmentów po 3 boksy/kojce w każdym wraz z indywidualnymi wybiegami,
3) wykonanie nawierzchni z kostki przed wybiegami,
4) wykonanie odwodnienia liniowego, powierzchniowego,
5) wykonanie instalacji elektrycznej w 5 pawilonach/segmentach,
6) wykonanie powłoki epoksydowej na posadzce i ścianach,
7) zakup i montaż wyposażenia dodatkowego:
drzwiczki dla dużego psa – 6 szt.,
tablica z logo LBO – 1 szt. (wg załączonego wzoru) okrągła dwustronna o średnicy 50 cm, materiał dibond, do montażu na świeżym powietrzu, zabezpieczona laminatem przed UV.
*Zakres rzeczowy prac oraz szczegółowy opis przedmiot zamówienia zawiera : Dokumentacja - Rozdział 4 swz i projekt umowy – Rozdział 3 swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45261320-3 - Kładzenie rynien
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448459,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 890000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448459,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sp. C. "PIONIER" Iwona Wein, Wojciech Piszczałka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6911838314
7.3.3) Ulica: Poselska 5-7
7.3.4) Miejscowość: Legnica
7.3.5) Kod pocztowy: 59-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448459,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-18| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |