Wykonanie robót budowlanych oraz doposażenie infrastruktury basenowej w celu dokończenia zadania pn.: „Remont basenu kąpielowego zewnętrznego” w Słubicach

SŁUBICKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303867
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-23 12:46
Lokalizacja
Słubice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70a864c1-18e2-482c-b8ce-e4f9378411e5
Identyfikator
081017397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie basenów pływackichRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianInstalowanie wyrobów metalowychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychPompy grzewczeTynkowanieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówNaprawa i konserwacja dachówRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie infrastruktury okablowaniaBudynki modułowe i przenośneUrządzenia do basenów kąpielowychPodnośniki i przenośnikiObiekty rekreacyjneOgrodzenia

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ - PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłubice, PL · lot 0
3 567 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303867 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych oraz doposażenie infrastruktury basenowej w celu dokończenia zadania pn.: „Remont basenu kąpielowego zewnętrznego” w Słubicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SŁUBICKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081017397

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Słubice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sosirslubice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sosirslubice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sosirslubice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych oraz doposażenie infrastruktury basenowej w celu dokończenia zadania pn.: „Remont basenu kąpielowego zewnętrznego” w Słubicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70a864c1-18e2-482c-b8ce-e4f9378411e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219075

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SOSiR/522/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2659650,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu robót budowlanych oraz doposażenie infrastruktury basenowej w celu dokończenia zadania pn.: „Remont basenu kąpielowego zewnętrznego” w Słubicach (adres inwestycji: ul. Sportowa 1, 69-100 Słubice).
Zamawiający informuje, że zadania pn.: „Remont basenu kąpielowego zewnętrznego” aktualnie jest realizowana („kończona”) etapami – niniejsze postępowanie stanowi ostatni etap realizacji tej inwestycji.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie (dokończenie) wszystkich robót dotyczących zadania pn.: „Remont basenu kąpielowego zewnętrznego”.
UWAGA: Obiekt objęty zakresem zamówienia podlega ochronie na podstawie przepisów
o ochronie i opiece nad zabytkami - obiekt wpisany do rejestru ochrony zabytków miasta Słubice, nr rejestru L-654/A z dnia 16.06.2014 r.
2. Szczegółowy zakres robót/przedmiotu niniejszego zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Roboty dot. dokończenia technologii basenowej w tym uruchomienia i doprowadzenia jej do pełnej sprawności, tj. m. in:
a) dokończenie montażu i podłączeń zespołów filtracyjnych wszystkich niecek,
b) uzupełnienie i montaż złóż filtracyjnych,
c) montaż, regulację i uruchomienie armatury technologicznej,
d) wykonanie i uruchomienie instalacji płukania filtrów oraz odprowadzania popłuczyn,
e) montaż, podłączenie i uruchomienie pomp obiegowych, pomp atrakcji oraz pomp pomocniczych,
f) wykonanie brakujących rurociągów, obejść, by-passów, spustów i odpowietrzeń,
g) regulację hydrauliczną instalacji,
h) montaż i uruchomienie regulatorów parametrów wody,
i) instalacje dozowania środków chemicznych,
j) montaż, kalibrację i sprawdzenie sond, czujników i aparatury pomiarowej,
k) wykonanie i dokończenie zasilania wszystkich urządzeń technologii basenowej,
l) podłączenie rozdzielnic, falowników, zabezpieczeń i automatyki,
m) konfigurację sterowników, programów pracy i płukania filtrów,
n) płukanie i przygotowanie instalacji (hydraulicznej i pompowej) do pracy ciągłej,
o) próby szczelności i próby funkcjonalne (układu filtracji i uzdatniania wody),
p) uzbrojenie niecek i atrakcji wodnych (dyszy, fontanny, elementów powietrznych),
q) wykonanie pełnego rozruchu mechanicznego, hydraulicznego i technologicznego.
2) Roboty w zakresie dokończenia zagospodarowania terenu przy niecce basenowej oraz remontu trybun i wykonania ogrodzeń, tj. m. in:
a) dokończenie utwardzenia terenu wokół niecki basenowej z płyt betonowych,
b) wykonanie odwodnienia liniowego wokół basenu,
c) wykonanie najazdów betonowych w miejscach występowania stopni: na podeście dzielącym basen oraz przy wejściu na taras utwardzony nad pomieszczeniami technologii basenowej,
d) remont trybun wraz z demontażem istniejących elementów i wykonaniem nowych rozwiązań zgodnie z zaleceniami konserwatorskimi,
e) wykonanie ogrodzeń i barier ochronnych na skarpie oraz wygrodzenie stref ruchu wokół budynku ratownika wraz z wymianą schodów podestu oraz montażem ogrodzenia,
f) wypełnienie styku płyt chodnikowych z elementami basenu masami trwale plastycznymi.
3) Wykonanie otworu wejściowego do części podziemnej obiektu (technologia basenowa) z balustradą ochronną,
4) Dostawa robota do czyszczenia niecki basenowej wraz z niezbędnym przyłączem energetycznym,
5) Dostawa przenośnego podnośnika basenowego dla osób z niepełnosprawnościami,
6) Wykonanie przebieralni drewnianych plażowych – podwójnych,
7) Wykonanie robót dot. naprawy dachu nad pomieszczeniem technologii basenowej wraz z odtworzeniem tarasu i montaż balustrady nierdzewnej (pomiędzy tarasem a podestem basenu),
8) Dostawa i montaż natrysków solarnych basenowych z nogomyjką oraz brodzików z konglomeratu,
9) Dostawa i montaż kontenera sanitarnego,
10) Dostawa i montaż/instalacja Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta (ESOK),
11) Wykonanie ogrodzenia ze stali nierdzewnej wraz z bramkami wejściowymi systemu ESOK oraz elementami ewakuacyjnymi,
12) Dostawa, montaż oraz uruchomienie zjeżdżalni basenowej dla dzieci,
13) Montaż osprzętu niecki basenowej oraz wykonanie prac związanych z przygotowaniem niecki po okresie zimowym,
14) Remont budynku ratownika (roboty budowlane, wykończeniowe i instalacyjne), tj. m. in:
a) oczyszczenie i zabezpieczenie elewacji z cegły,
b) szlifowanie, oczyszczenie i przygotowanie powierzchni deskowania okapu,
c) malowanie ochronne i wykończeniowe w systemie przeznaczonym do warunków zewnętrznych (warstwy gruntujące, zabezpieczające i nawierzchniowe),
d) szlifowanie/oczyszczenie stalowych ram okiennych do podłoża nośnego w tym zabezpieczenie antykorozyjne (grunt antykorozyjny) oraz malowanie wykończeniowe,
e) wykonanie szklenia stalowych ram okiennych,
f) wykonanie tynków wewnętrznych,
g) wykonanie nowego sufitu podwieszanego z płyt g-k,
h) skucie istniejącej posadzki oraz wykonanie nowej wylewki/podkładu podposadzkowego,
i) wykonanie okładziny podłogowej z płytek gresowych antypoślizgowych,
j) dostawa i montaż stolarki drzwiowej wraz z ościeżnicami, okuciami i uszczelkami,
k) wykonanie instalacji elektrycznej,
l) dostawa i montaż klimatyzatora,
m) wykonanie instalacji alarmowej,
n) dostawa i montaż zabudowy meblowej stałej,
15) Uszczelnienie strefy styku ścian niecki basenowej z nowo wykonanymi ścianami pomieszczeń technologii basenowej,
16) wykonanie projektowanych linii zasilających (ZLZ) dla m.in.: budynku ratowników (T-1), biletomatów, bramek/kołowrotów, kontenera toalet, centrali wentylacji
i klimatyzacji, KD,
17) Wykonanie tras w rurach osłonowych oraz wykonanie studni kablowych/skrzynek teletechnicznych (CCTV, LAN oraz systemu nagłośnienia terenu basenu),
18) Instalacja wentylacji mechanicznej w maszynowni oraz w magazynach,
19) Dostawa i montaż powietrznej basenowej pompy ciepła,
20) Dostawa i montaż grzejników elektrycznych wraz z mocowaniem,
21) Wykonanie kanalizacji technologicznej oraz instalacji wody zimnej i ciepłej, w tym wykonanie przyłączy/odcinków zewnętrznych dla kontenera sanitarnego.

Ponadto Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia m. in.:
1) opracuje harmonogram rzeczowo-finansowy realizacji inwestycji,
2) zapewni obsługę geodezyjną inwestycji (wytyczenie, inwentaryzacja powykonawcza wraz z inwentaryzacją geodezyjną zatwierdzoną przez właściwy ośrodek geodezyjny
i kartograficzny),
3) będzie uczestniczył w radach budowy. Na spotkaniu przekazywane będą informacje o stanie zaawansowania robót i rozstrzygane bieżące zagadnienia związane z realizacją przedmiotu zamówienia,
4) w okresie rękojmi i gwarancji zobowiązany będzie do udziału w organizowanych przeglądach obiektu oraz każdorazowo w przypadku wystąpienia usterek,
5) odpowiedzialny będzie za całokształt zamówienia, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia,
6) opracuje dokumentację powykonawczą (łącznie z protokołami, świadectwami dopuszczenia, atestami, informacją o udzielonej gwarancji),
7) przyjmie odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone przez jego pracowników, osoby działające na jego zlecenie, w tym za przypadki uszkodzenia ciała lub mienia wyrządzone działaniem lub zaniechaniem przy realizacji przedmiotu umowy, w zakresie przewidzianym przez kodeks cywilny jak i na skutek nieprzestrzegania przepisów BHP;

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 6 do SWZ na który
to składają się następujące dokumenty:
1) Projekt Techniczny po rewizji (branża ogólnobudowlana, elektryczna i sanitarna)
z załącznikami/rysunkami, Projekt zagospodarowania terenu, Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zestawienie opisów robót, dostaw, montaży i uruchomień (branży ogólnobudowlanej, elektrycznej i sanitarnej), Program prac konserwatorskich i zalecenia konserwatorskie dot. remontu trybun oraz dokumentacja Projektowa pierwotna całego zadania,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (STWIORB),
3) Przedmiary robót,
- zwana także dalej dokumentacją projektową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

42511110-5 - Pompy grzewcze

45410000-4 - Tynkowanie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

43324100-1 - Urządzenia do basenów kąpielowych

42417000-2 - Podnośniki i przenośniki

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

34928200-0 - Ogrodzenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3567000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4400000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3567000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Janusz – Park Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9282070274

7.3.3) Ulica: ul. Sportowa 1

7.3.4) Miejscowość: Słubice

7.3.5) Kod pocztowy: 69-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie robót w zakresie technologii basenowej, w tym dokończenie montażu, podłączeń, uruchomienia i doprowadzenia do pełnej sprawności układów technologii basenowej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3567000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane