Organizacja i realizacja wyjazdu edukacyjno-studyjnego radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego do Belgii
Województwo Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303875
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 12:48
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c14edaed-9e5b-4926-8971-aeca656f38f3
- Identyfikator
- 1132453940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Organizacja wycieczekUsługi biur podróży i podobneWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąHotelarskie usługi noclegowe
Wykonawcy
1 przyznane
PIOTR KOCISZEWSKIWarszawa, PL · lot 0
179 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303875 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i realizacja wyjazdu edukacyjno-studyjnego radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego do Belgii
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazovia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mazovia.ezamawiajacy.pl/pn/mazovia/demand/284493/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i realizacja wyjazdu edukacyjno-studyjnego radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego do Belgii2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c14edaed-9e5b-4926-8971-aeca656f38f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039500/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Wizyta studyjna radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego (MSWM) na posiedzeniu Europejskiego Komitetu Regionów w Brukseli (Belgia)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220476
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-D-III.272.43.2026.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Organizacja i realizacja wyjazdu edukacyjno-studyjnego radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego do Belgii
4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63511000-4 - Organizacja wycieczek
63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Podróży Pitur Piotr Kociszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222821763
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-04| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |