Dostawa sprzętów i materiałów gastronomicznych do Jednostki oświatowej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 – zamówienie powtórzone

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303907
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-23 12:53
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b62f78ec-d3d3-4243-93d3-4171efcb0506
Identyfikator
6751041971
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweŚrodki czyszcząceDetergentyOdzież specjalna i dodatkiRękawice jednorazoweGąbkiRęczniki kuchenneSprzęt kuchennyZastawa stołowaZastawa kuchennaFiliżanki i szklankiUrządzenia do przygotowania żywnościRoboty kuchenneMiksery kuchenneWyposażenie hotelowePrzemysłowy sprzęt kuchennyUrządzenia chłodniczeWitryny chłodniczePiece kuchenneZmywarki do naczyń inne niż używane w gospodarstwie domowym

Wykonawcy

2 przyznane

MICHAŁ HENZELBodzanów, PL · lot 0
219 886,56 PLN
MICHAŁ HENZELBodzanów, PL · lot 1
198 075,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303907 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętów i materiałów gastronomicznych do Jednostki oświatowej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 – zamówienie powtórzone

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553621

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ułanów 9a

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-450

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl4@mcoo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mcoo.krakow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b62f78ec-d3d3-4243-93d3-4171efcb0506

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętów i materiałów gastronomicznych do Jednostki oświatowej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 – zamówienie powtórzone

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b62f78ec-d3d3-4243-93d3-4171efcb0506

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044265/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa sprzętu i urządzeń gastrononicznych w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222067

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCOO/ZP/CKZ/13/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 347890,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów i materiałów gastronomicznych na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostce oświatowej, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.
4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis sprzętów i materiałów gastronomicznych stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 1 postępowania wraz z lokalizacją dostawy (siedziba Jednostki oświatowej) określa załącznik nr 4.1 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39830000-9 - Środki czyszczące

39831200-8 - Detergenty

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

18424300-0 - Rękawice jednorazowe

39224320-7 - Gąbki

39514300-1 - Ręczniki kuchenne

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

39221200-9 - Zastawa stołowa

39221100-8 - Zastawa kuchenna

39221120-4 - Filiżanki i szklanki

39312000-2 - Urządzenia do przygotowania żywności

39711200-1 - Roboty kuchenne

39711211-1 - Miksery kuchenne

39313000-9 - Wyposażenie hotelowe

4.5.5.) Wartość części: 168729,46 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2.1.) Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń gastronomicznych na potrzeby kursów prowadzonych w Jednostce oświatowej, w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Nr projektu: FEMP.06.31-IP.01-1581/24-00.
4.2.2.2.) Szczegółowy wykaz i opis urządzeń gastronomicznych stanowiących przedmiot zamówienia w części nr 2 postępowania wraz z lokalizacją dostawy (siedziba Jednostki oświatowej) określa załącznik nr 4.2 do SWZ - „Opis przedmiotu zamówienia – zestawienie asortymentowo-cenowe”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42513200-7 - Urządzenia chłodnicze

42513210-0 - Witryny chłodnicze

42214100-0 - Piece kuchenne

42959000-3 - Zmywarki do naczyń inne niż używane w gospodarstwie domowym

4.5.5.) Wartość części: 179160,62 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219886,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491082,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219886,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MICHAŁ HENZEL GASTRO-PACK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 120440884

7.3.4) Miejscowość: Bodzanów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219886,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198075,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494305,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198075,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MICHAŁ HENZEL GASTRO-PACK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 120440884

7.3.4) Miejscowość: Bodzanów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198075,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy