Usługa zapewniającą sieciowy dostęp do kompleksowego systemu do rozpowszechniania wersji elektronicznej i obsługi procesu wydawniczego czasopism oraz monografii naukowych

Uniwersytet Warszawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303910
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-23 12:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f84eda9f-136f-44be-ba53-deec97dfd6d6
Identyfikator
5250011266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sieciowy system publikacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303910 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa zapewniającą sieciowy dostęp do kompleksowego systemu do rozpowszechniania wersji elektronicznej i obsługi procesu wydawniczego czasopism oraz monografii naukowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@wz.uw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f84eda9f-136f-44be-ba53-deec97dfd6d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa zapewniającą sieciowy dostęp do kompleksowego systemu do rozpowszechniania wersji elektronicznej i obsługi procesu wydawniczego czasopism oraz monografii naukowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f84eda9f-136f-44be-ba53-deec97dfd6d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259833

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/89/2026/WZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi zapewniającej sieciowy dostęp do kompleksowego systemu służącego do rozpowszechniania wersji elektronicznej i obsługi procesu wydawniczego nielimitowanej liczby czasopism oraz monografii naukowych wydawanych przez Uniwersytet Warszawski oraz Sekcję Wydawniczą Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32426000-5 - Sieciowy system publikacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie została złożona żadna oferta.
2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi