WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA DOSTOSOWANIU PRZESTRZENI SZKOLNEJ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU DO POTRZEB UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

POWIATOWY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GIŻYCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00303914
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00303914/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-23 12:55
Lokalizacja
Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-893a37f8-c220-4adb-a71b-691e1c5ee39c
Identyfikator
8451739094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

AMTC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
812 122,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303914 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA DOSTOSOWANIU PRZESTRZENI SZKOLNEJ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU DO POTRZEB UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W GIŻYCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510953225

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Smętka 7

1.5.2.) Miejscowość: Giżycko

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.kucharska@powiatgizycki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzosipo.gizycko.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-893a37f8-c220-4adb-a71b-691e1c5ee39c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH POLEGAJĄCYCH NA DOSTOSOWANIU PRZESTRZENI SZKOLNEJ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GIŻYCKU DO POTRZEB UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-893a37f8-c220-4adb-a71b-691e1c5ee39c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303914

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023865/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 ROBOTA BUDOWLANA NA RZECZ DOSTOSOWANIA PRZESTRZENI SZKOLNEJ II LO W GIŻYCKU DO POTRZEB UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Stworzenie przyjaznej przestrzeni edukacyjnej poprzez zwiększenie dostępności II LO w Giżycku do potrzeb uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”, współfinansowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021–2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228166

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZOSiPO 0612.1.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających
na dostosowaniu przestrzeni szkolnej II Liceum Ogólnokształcącego w Giżycku
do potrzeb uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót remontowych
w następujących pomieszczeniach i przestrzeniach budynku szkoły:
 wiatrołap,
 hall wejściowy,
 korytarz kondygnacji parteru,
 korytarz I piętra,
 sala informatyczna,
 sala biologiczna,
 zaplecze sali biologicznej nr 1,
 zaplecze sali biologicznej nr 2.
3. Roboty obejmują w szczególności prace rozbiórkowe, ogólnobudowlane, tynkarskie, malarskie, posadzkarskie, stolarskie, instalacyjne w zakresie instalacji elektrycznej i oświetleniowej, instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz inne roboty towarzyszące niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.
4. Przedmiot zamówienia został opisany z uwzględnieniem art. 100 ustawy Pzp,
tj. wymagań w zakresie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, stosownie
do charakteru i zakresu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest wykonać roboty w sposób zapewniający poprawę dostępności, bezpieczeństwa i komfortu użytkowania remontowanych przestrzeni szkolnych.
5. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności:
 przygotowanie i zabezpieczenie terenu robót;
 demontaż istniejących okładzin, posadzek, elementów stolarki, opraw oświetleniowych, osprzętu i instalacji w zakresie wskazanym w dokumentacji;
 wykonanie robót rozbiórkowych i demontażowych;
 wykonanie robót murarskich, tynkarskich, gipsowych i wykończeniowych;
 wykonanie nowych posadzek z gresu oraz paneli podłogowych wraz
z cokołami/listwami;
 wykonanie lamperii oraz malowania ścian i sufitów;
 dostawę i montaż stolarki drzwiowej, ościeżnic oraz naświetli;
 wykonanie robót instalacyjnych elektrycznych, w tym wymianę opraw oświetleniowych na oprawy LED, wykonanie zasilania stanowisk komputerowych, rozbudowę rozdzielnicy oraz uporządkowanie/schowanie instalacji prowadzonych natynkowo;
 wykonanie robót instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych w zakresie wynikającym z dokumentacji;
 wykonanie pomiarów, prób, sprawdzeń i odbiorów technicznych;
 bieżące utrzymywanie terenu robót w należytym porządku, sprzątanie po zakończeniu każdego etapu prac oraz po zakończeniu całości robót, a także usunięcie, wywiezienie i zagospodarowanie na własny koszt wszystkich odpadów, gruzu, opakowań, pozostałości materiałów oraz innych zanieczyszczeń powstałych w związku z realizacją zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
 przekazanie dokumentacji odbiorowej, atestów, deklaracji, kart technicznych, protokołów pomiarów oraz dokumentów gwarancyjnych.
6. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają:
6.1. Projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
6.2. Dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne, przedmiar - folder .zip – załącznik 4 do SWZ,
6.2.1. Dokumentacja projektowa branży budowlanej – załącznik 4.1. do SWZ
6.2.2. Dokumentacja projektowa branży elektrycznej – załącznik 4.2. do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 812122,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1150000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 812122,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMTC POLAND Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6793253057 REGON: 523665507

7.3.3) Ulica: ul. Młodzieży 9D

7.3.4) Miejscowość: 30-829 Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 812122,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane