Środki do utrzymania czystości, worków na odpady i innego asortymentu niezbędnego do utrzymania czystości i właściwego stanu sanitarno-epidemiologicznego w pomieszczeniach szpitala
SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303985
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-23 13:07
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-336224ee-4886-43fc-bde0-da27475f9b45
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszcząceSztućce i talerze jednorazowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303985 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Środki do utrzymania czystości, worków na odpady i innego asortymentu niezbędnego do utrzymania czystości i właściwego stanu sanitarno-epidemiologicznego w pomieszczeniach szpitala
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050637922
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fabryczna 27
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-471
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zozmswia.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozmswia.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zozmswia.bialystok.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Środki do utrzymania czystości, worków na odpady i innego asortymentu niezbędnego do utrzymania czystości i właściwego stanu sanitarno-epidemiologicznego w pomieszczeniach szpitala2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-336224ee-4886-43fc-bde0-da27475f9b45
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078757/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Środki czystości.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207597
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.2344.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 41769,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Preparaty do codziennego mycia powierzchni - szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 - do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.5.) Wartość części: 31943,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
naczynia jednorazowego użytku4.5.3.) Główny kod CPV: 39222110-8 - Sztućce i talerze jednorazowe
4.5.5.) Wartość części: 9825,64 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację części nr 1 zamówienia, wynosi 34 775,54 zł brutto. Najkorzystniejsza złożona oferta została wyceniona na 45 969,28 zł brutto, co oznacza, że jej cena przewyższa środki przeznaczone na sfinansowanie zamówienia o 11 193,74 zł brutto.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Powodem faktycznym unieważnienia postępowania w zakresie pakietu nr 2 jest wystąpienie okoliczności, w której wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |