„Rozbudowa bazy magazynowej, ul. Uście 10, 22-463 Radecznica”
Gmina Radecznica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303990
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303990/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 13:08
- Lokalizacja
- Radecznica, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfb43f24-2ff6-4ef6-b586-10e8beac33c7
- Identyfikator
- 9222944634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303990 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa bazy magazynowej, ul. Uście 10, 22-463 Radecznica”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radecznica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: B. Prusa 21
1.5.2.) Miejscowość: Radecznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 682 68 55
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@gminaradecznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradecznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaradecznica.ezamawiajacy.pl/pn/gminaradecznica/demand/292020/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa bazy magazynowej, ul. Uście 10, 22-463 Radecznica”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfb43f24-2ff6-4ef6-b586-10e8beac33c7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303990
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076134/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 „Rozbudowa bazy magazynowej, ul. Uście 10, 22-463 Radecznica”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255493
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZD.271.35.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Rozbudowa bazy magazynowej, ul. Uście 10, 22-463 Radecznica”
Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa bazy magazynowej, ul. Uście 10, 22-463 Radecznica”. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku magazynowego w ramach rozbudowy bazy magazynowej przy ul. Ujście 10 w miejscowości Radecznica, przeznaczonego do przechowywania zapasów oraz sprzętu niezbędnego do reagowania na sytuacje kryzysowe, takie jak klęski żywiołowe, awarie czy zagrożenia militarne. Rozbudowa budynku magazynowego polega na budowie nowego budynku magazynowego bezpośrednio przy istniejącym budynku magazynowym objętym opracowaniem, niniejsze budynki zostały oddzielone od siebie ścianą oddzielenia pożarowego REI60. W ramach robót budowlanych zostaną wykonane niezbędne roboty elektryczne obejmujące zasilenie RG hali magazynowej, instalacje oświetlenia i zestawów gniazdowych, zasilanie napędów bram wjazdowych, instalację uziemiającą i odgromową. Zadanie polega na wykonaniu kompleksowych robót budowlanych oraz robót elektrycznych niezbędnych dla realizacji inwestycji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do Specyfikacji Warunków zamówienia (SWZ) – Opis przedmiotu zamówienia (Dokumentacja techniczna)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert w przedmiotowym postępowaniu wpłynęły cztery oferty. Wszystkie oferty przewyższają kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458124,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 930162,90 PLN
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |