Remont i modernizacja budynku magazynowego obrony cywilnej przy ul. Grunwaldzkiej 34 w Połczynie-Zdroju
GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00303997
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303997/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 13:10
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f18334d-9f3f-4fe0-a7f2-42faea5df6b2
- Identyfikator
- 6722023427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303997 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja budynku magazynowego obrony cywilnej przy ul. Grunwaldzkiej 34 w Połczynie-Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920860
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 3666100
1.5.8.) Numer faksu: +48 94 3666105
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@polczyn-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polczyn-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f18334d-9f3f-4fe0-a7f2-42faea5df6b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja budynku magazynowego obrony cywilnej przy ul. Grunwaldzkiej 34 w Połczynie-Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f18334d-9f3f-4fe0-a7f2-42faea5df6b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303997
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043062/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont i modernizacja budynku magazynowego obrony cywilnej przy ul. Grunwaldzkiej 34 w Połczynie-Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248515
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GG.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn. „Remont i modernizacja budynku magazynowego obrony cywilnej przy ul. Grunwaldzkiej 34 w Połczynie-Zdroju”.
2. Zadanie dofinasowane środkami pochodzącymi z budżetu państwa zadania realizowanego z zakresu Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (Program OLiOC). Umowa Nr 147.1.2.2026.OLiOC.ZB.
3. Zakres prac obejmuje:
• Wzmocnienie konstrukcyjne budynku: Sklamrowanie pęknięć ścian oraz montaż ściągów stalowych w elewacji północnej, a także wykonanie żelbetowego wieńca monolitycznego spinającego ściany zewnętrzne.
• Wymianę konstrukcji i pokrycia dachowego: Rozbiórkę starego dachu (papa/blacha/deskowanie), montaż nowej więźby z tarcicy nasyconej, ułożenie membrany paroprzepuszczalnej oraz pokrycie dachu blachą trapezową wraz z pełnym systemem odwodnienia (rynny i rury spustowe 120/100 mm).
• Termomodernizację wewnętrzną: Wykonanie izolacji cieplnej sufitu wełną mineralną o grubości 24 cm wraz z montażem sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie metalowym.
• Roboty posadzkowe i murarskie: Wykonanie nowej posadzki betonowej zbrojonej siatką z prętów ⌀10$ mm (oczko 30 cm) oraz wymurowanie ścian działowych z bloczków z betonu komórkowego.
• Izolację fundamentów: Wykonanie pionowej izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych z folii kubełkowej wraz z gruntowaniem i uszczelnieniem systemowym.
• Montaż stolarki i prace zewnętrzne: Instalację dwóch garażowych bram uchylnych z napędem mechanicznym oraz przebudowę podjazdu z kostki betonowej (8 cm) wraz z regulacją kratek ściekowych.
• Instalacje elektryczne i ochronne: Montaż nowej rozdzielni, osprzętu oświetleniowego (10 opraw) i gniazd oraz wykonanie pełnej instalacji odgromowej i uziemiającej (uziomy pionowe prętowe) potwierdzonej pomiarami rezystancji.
• Wykończenie: Wykonanie tynków wewnętrznych kat. I i III oraz dwukrotne malowanie ścian wewnętrznych i elewacji farbami silikonowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45261410-1 - Izolowanie dachu
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262792,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279898,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 262792,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Henryk Piasta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721442062
7.3.3) Ulica: Plac 1000-lecia P.P. 4/9
7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262792,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-30| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |