Zakup wraz z dostawą samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla WTZ w Kętrzynie prowadzonego przez Mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie
MAZURSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00517587
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00517587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-26 11:36
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d193948-c985-445e-aa38-0f34f4ac1f11
- Identyfikator
- 7422048872
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517587 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla WTZ w Kętrzynie prowadzonego przez Mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZURSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519588075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Budowlana 5
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wtz@wtzketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wtzketrzy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d193948-c985-445e-aa38-0f34f4ac1f111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Organizacja społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup wraz z dostawą samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla WTZ w Kętrzynie prowadzonego przez Mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d193948-c985-445e-aa38-0f34f4ac1f11
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00481857/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup wraz z dostawą samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla WTZ w Kętrzynie prowadzonego przez Mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00496998
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WTZ/ZAM/PUBL/2024/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1. Zakup wraz z dostawą samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla WTZ w Kętrzynie prowadzonego przez Mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie.
2. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (Zał. Nr 4) i postanowieniami Wzoru umowy (Zał. Nr 3) – stanowiącymi integralną część SWZ.
3. Zamawiający wymaga aby dostarczony samochód były fabrycznie nowy, posiadał wszystkie niezbędne świadectwa lub inne dokumenty dopuszczenia do ruchu drogowego.
4. Zamawiający wymaga dostarczenia przedmiotu zamówienia do: siedziby Zamawiającego ul. Budowlana 5, 11-400 Kętrzyn.
5. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie zostały złożone żadne oferty.| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |