Świadczenie usługi cateringowej -obiad bufetowy dla uczestników posiedzenia Uniwersyteckiej Komisji Finansowej Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich

Uniwersytet Rzeszowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00304037
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00304037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-23 13:17
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44a6cebf-c116-47da-81b7-264099b8bcde
Identyfikator
8133238822
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

HOTELE GRUPY MARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
6453 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304037 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi cateringowej -obiad bufetowy dla uczestników posiedzenia Uniwersyteckiej Komisji Finansowej Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Rzeszowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691560040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Rejtana 16c

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mochab@ur.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ur.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi cateringowej -obiad bufetowy dla uczestników posiedzenia Uniwersyteckiej Komisji Finansowej Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44a6cebf-c116-47da-81b7-264099b8bcde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025817/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Usługi restauracyjne/cateringowe/gastronomiczne (zwiększenie marzec)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

organizowanie usługi restauracyjnej dla uczestników posiedzenia w hotelu, gdzie realizowana jest usługa noclegowa jest uzasadnione przyczynami obiektywnymi, ponieważ żaden inny wykonawca nie jest w stanie zorganizować posiłków w wymienionym hotelu, który posiada on prawa wyłączne do świadczenia usług restauracyjnych w swoim obiekcie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.UR.261.209.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usługi cateringowej -obiad bufetowy dla uczestników posiedzenia Uniwersyteckiej Komisji Finansowej Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich

4.5.3.) Główny kod CPV: 55320000-9 - Usługi podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hotele Grupy Marma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133634943

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6453,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-25
2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi