Świadczenie usług transportowych związanych z przekwaterowaniami najemców, którym Miasto Bielsko-Biała zobowiązane jest dostarczyć lokale zamienne

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00304099
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00304099/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-23 13:27
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31aa19cd-a0d5-4ea6-8872-28585a0b3617
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi transportu odpadówUsługi związane z odpadamiUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PAULINA MROWIECBielsko-Biała, PL · lot 0
19 759,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304099 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług transportowych związanych z przekwaterowaniami najemców, którym Miasto Bielsko-Biała zobowiązane jest dostarczyć lokale zamienne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług transportowych związanych z przekwaterowaniami najemców, którym Miasto Bielsko-Biała zobowiązane jest dostarczyć lokale zamienne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31aa19cd-a0d5-4ea6-8872-28585a0b3617

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304099

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267681

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający w dniu 08.12.2025 r. wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na Świadczenie usług wywozu gabarytów i nieczystości w związku z opróżnianiem lokali komunalnych wraz z pomieszczeniami przynależnymi po zmarłych najemcach, po eksmisjach, porzuconych przez byłych najemców oraz związanych z przekwaterowaniami najemców, którym Miasto Bielsko-Biała (...) (nr postępowania: ZGM_25_089_NU) zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy, poprzez opublikowanie ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 18.12.2025 r. pod nr 2025/BZP 00608942 oraz zamieszczone wraz z dokumentami zamówienia na stronie prowadzonego postępowania.
W ogłoszeniu o zamówienie została uwzględniona informacja o przewidywanych do udzielenia przez Zamawiającego zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy ,. Całkowita wartość tego zamówienia dla części 1 została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6cc0fe9-1e4e-47bc-9cfb-28baf8d2f994

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM_26_020_NU-1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług transportowych:
a) związanych z przekwaterowaniami najemców, którym Miasto Bielsko – Biała zobowiązane jest dostarczyć lokale zamienne (z zajmowanego lokalu do lokalu zamiennego) oraz
b) związanych z przewozem rzeczy z lokali komunalnych i pomieszczeń przynależnych po zmarłych najemcach,
c) związanych z przewozem rzeczy z lokali komunalnych i pomieszczeń przynależnych po eksmisjach (dobrowolne przekazanie lokalu w związku z wyrokiem),
d) związanych z przewozem rzeczy z lokali komunalnych i pomieszczeń przynależnych porzuconych przez byłych najemców
na magazyn Zamawiającego,
2. Przedmiotem zamówienia, poza zakresem wymienionym powyżej, objęte jest również:
1) podstawienie środka transportu wraz z ładowaczami na miejsca wykonania usług objętych poszczególnymi zleceniami (w wyznaczonym terminie pod wskazany adres),
2) pakowanie ruchomości, rzeczy i przedmiotów znajdujących się w lokalu komunalnym będącym przedmiotem danego zlecenia,
3) przeniesienie, rozładowanie ruchomości, rzeczy i przedmiotów oraz przewiezienie i złożenie ich na miejsce wskazane przez osobę uprawnioną przez Zamawiającego,
oraz wszelkie czynności i usługi mające na celu prawidłowe i w pełnym zakresie wykonanie usług objętych niniejszym zamówieniem, na warunkach określonych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Usługowa „EKO – PAL” Paulina Mrowiec

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TOMAR Tomasz Mrowiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5472033280

7.3.3) Ulica: ul. Swojska 5

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19759,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZGM_26_020_NU-1
2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi