Dostawa, montaż i uruchomienie zewnętrznej, samobieżnej platformy schodowej lub połączonego systemu takich platform dla osób z niepełnosprawnościami poruszających się na wózkach
ŚWIĘTOKRZYSKI PARK NARODOWY Z SIEDZIBĄ W BODZENTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304151
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304151/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 13:36
- Lokalizacja
- Bodzentyn, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e3c02f6-b3dd-4957-8d93-85c36a7e71ea
- Identyfikator
- 6572905857
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304151 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa, montaż i uruchomienie zewnętrznej, samobieżnej platformy schodowej lub połączonego systemu takich platform dla osób z niepełnosprawnościami poruszających się na wózkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚWIĘTOKRZYSKI PARK NARODOWY Z SIEDZIBĄ W BODZENTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260571899
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Suchedniowska 4
1.5.2.) Miejscowość: Bodzentyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-010
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@swietokrzyskipn.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://swpn.gov.pl/bip
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e3c02f6-b3dd-4957-8d93-85c36a7e71ea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie zewnętrznej, samobieżnej platformy schodowej lub połączonego systemu takich platform dla osób z niepełnosprawnościami poruszających się na wózkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e3c02f6-b3dd-4957-8d93-85c36a7e71ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00102035/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja galerii widokowej na Łysej Górze w celu zwiększenia dostępności dla osób o zmniejszonej mobilności - dostawa i montaż platformy przyschodowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00244855
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UZ.282.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 402745,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje: opracowanie projektu wykonawczego (dokumentacja techniczna i specyfikacja) przebiegu i montażu platformy przyschodowej. Przygotowanie dla Zamawiającego dokładnej specyfikacji wymagań oraz projektów dotyczących wymaganych prac adaptacyjnych i przygotowawczych. Wyprodukowanie platformy przyschodowej, a w tym elementów toru jazdy i wszystkich pozostałych komponentów niezbędnych do realizacji prac zgodnie z zatwierdzonym projektem wykonawczym. Dostarczenie platformy przyschodowej do miejsca montażu na Łysej Górze wraz ze wszystkimi potrzebnymi częściami i narzędziami, i przeprowadzenie całościowego montażu platformy przyschodowej. Podłączenie i uruchomienie platformy przyschodowej. Udział Wykonawcy w procesie przeprowadzania przez Urząd Dozoru Technicznego badań technicznych, aż do ich zakończenia z wynikiem pozytywnym bez uwag i uzyskania decyzji zezwalającej na eksploatację. Szkolenie minimum 2 osób wskazanych przez Zamawiającego z zakresu obsługi zmontowanej platformy przyschodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42414100-2 - Dźwigi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416130-5 - Windy mechaniczne
34514700-0 - Platformy ruchome
45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, nie wpłynęła żadna oferta.| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |