Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina Nowogard – cz I
GMINA NOWOGARD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304167
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304167/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 13:38
- Lokalizacja
- Nowogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8505a9d4-f05b-4ff3-8010-71eab0f188d0
- Identyfikator
- 8590012007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304167 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina Nowogard – cz I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWOGARD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684278
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 513201351
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: amowienia@nowogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13051551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina Nowogard – cz I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8505a9d4-f05b-4ff3-8010-71eab0f188d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304167
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043623/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz nr 178 obręb 5 gmina Nowogard
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239359
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.13.2026.AA.MT
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 427344,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie pn. Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz nr 178 obręb 5 gmina Nowogard zostało podzielone na dwie części: – część I budowa trzech ścian urnowych, część II budowa dwóch ścian urnowych. Obie części stanowią przedmiot odrębnych postępowań.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz nr 178 obręb 5 gmina Nowogard część I polegająca na wybudowaniu trzech identycznych ścian urnowych wraz z zagospodarowaniem terenu. Każda ściana o długości 7 m, szerokości 1,29 m i wysokości 2,09 m (w dokumentacji projektowej trzy pierwsze ściany od już istniejącego na niniejszej działce kolumbarium). Ściany urnowe posadowione na płycie fundamentalnej oraz ścianach z cegły klinkierowej w kolorze naturalnie wypalonej cegły. Wnęki urnowe wykonane z elementów prefabrycznych (betonowych). Elementem wykończeniowym mają być ścianki boczne murowane z identycznej w/w cegły oraz daszek wykonany z płyty granitowej oraz półki z tego samego materiału co daszek.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Zakres prac związanych z robotami budowlanymi:
a) wykonanie 3 ścian urynowych z 30 niszami urnowymi po obu stronach każda
b) wykonanie trawników i nasadzeń
c) wykonanie zagospodarowania terenu - w projektowym zakresie
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach, tj.:
a) projekt architektoniczno-budowlany
b) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
c) przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112500-0 - Usuwanie gleby
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty zostały odrzuconeSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 688900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 699000 PLN
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |