Dostawa zamkniętego systemu jednorazowego użytku do pobierania krwi do badań wraz z dzierżawą czytnika OB.
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304305
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304305/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-23 13:58
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-50e7e302-879e-44b6-95e2-38da72951c56
- Identyfikator
- 7691787666
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Wykonawcy
3 przyznane
BECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
157 240,51 PLNSARSTEDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL · lot 1
18 631,68 PLNBIONESIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
1188 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304305 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zamkniętego systemu jednorazowego użytku do pobierania krwi do badań wraz z dzierżawą czytnika OB.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306503
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czapliniecka 123
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: z.publiczne@szpital-belchatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpital-belchatow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://swb.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zamkniętego systemu jednorazowego użytku do pobierania krwi do badań wraz z dzierżawą czytnika OB.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50e7e302-879e-44b6-95e2-38da72951c56
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304305
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00160747
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZP.3800.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Pakiecie jest:1. Probówkostrzykawka (probówka) do pobierania krwi na badania biochemiczne z aktywatorem krzepnięcia o pojemności 3,5 - 5,0 ml
2. Probówkostrzykawka (probówka) do pobierania krwi na badania biochemiczne z aktywatorem krzepnięcia o pojemności 7,5 - 10 ml
3. Probówkostrzykawka (probówka) do pobierania krwi na badania biochemiczne z heparyną litową o pojemności 3,5 -5,0 ml
4. Probówkostrzykawka (probówka) do badań morfologicznych krwi (z EDTA K2/K3) o pojemności 1 – 1,2 ml
5. Probówkostrzykawka (probówka) do badań morfologicznych krwi (z EDTA –K2/ K3) o pojemności 2-3 ml
6. Probówkostrzykawka (probówka) do oznaczania układu krzepnięcia o pojemności 1,8 - 3,0 ml
7. Probówkostrzykawka (probówka) do oznaczania OB, pasująca do automatycznego czytnika OB., pojemność 1,5-3,5 ml
8. Igły (kaniule) grubość „0,8”
9. Igły (kaniule) grubość „0,9”
10. Igły (kaniule) grubość 0,8 mm z zabezpieczeniem w postaci osłonki na igłę, która uaktywniona po pobraniu próbki krwi trwale ją zamyka redukując ryzyko przypadkowego zakłucia lub uchwytu z zabezpieczeniem przeciwzakłuciowym
11. Igły (kaniule) grubość 0,9 mm z zabezpieczeniem w postaci osłonki na igłę, która uaktywniona po pobraniu próbki krwi trwale ją zamyka redukując ryzyko przypadkowego zakłucia lub uchwytu z zabezpieczeniem przeciwzakłuciowym,
12. Igły przezierne pozwalające na natychmiastowa kontrolę umiejscowienia igły w żyle, grubość „08”
13. Łącznik między igłą typu Venflon a probówkostrzykawką/ probówką –Luer
14. Uchwyt jednorazowego użytku - jeżeli system zamknięty tego wymaga
15. Sterylny, jednorazowy uchwyt do przenoszenia krwi żylnej w systemie zamkniętym ze strzykawki z końcówką LUER-LOK do próżniowych probówek do pobierania krwi lub butelek na posiew krwi.
16. Igła motylkowa z zabezpieczeniem przeciwzakłuciowym, połączona fabrycznie z uchwytem. Długość wężyka do 12 cm.
Dzierżawa czytnika OB. wraz z podłączeniem do laboratoryjnego systemu informatycznego
Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
4.5.5.) Wartość części: 166066,82 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Pakiecie jest:1. Mikroprobówka do pobierania krwi na badania morfologiczne, do badań pediatrycznych o pojemności 0,4-0,6 ml z opcja podłączenia igły typu luer
2. Mikroprobówka do pobierania krwi na badania biochemiczne, do badań pediatrycznych o pojemności 0,4-0,6 ml z opcja podłączenia igły typu luer
Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
4.5.5.) Wartość części: 1641,33 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Pakiecie jest:1. Probówka, kapilara do pobierania morfologii z palca, o objętości do 250µl pełnej krwi. Kapilara na całej długości tej samej średnicy.
2. Probówka, kapilara do pobierania biochemii z palca, o objętości do 500µl pełnej krwi. Kapilara na całej długości tej samej średnicy
Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
4.5.5.) Wartość części: 1835,51 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w Pakiecie jest:1. Kubki do moczu z urządzeniem transferującym; wewnętrzna powierzchnia kubka sterylna.
2. Probówki stożkowe pojemności 9 ml (kalibrowana próżnia) kompatybilne z kubkami do moczu; korki wciskane.
Ilości zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
4.5.5.) Wartość części: 10080,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157240,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161985,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 157240,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Becton Dickinson Polska Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 011697403
7.3.3) Ulica: Osmańska 14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-823
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 157240,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1831,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1831,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1831,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sarstedt Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 632511961
7.3.3) Ulica: Grzybowska 87
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-844
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18631,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1188,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1188,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1188,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bionesis Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 387504522
7.3.3) Ulica: Aleje Jerozolimskie 92
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-807
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1188 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |