ZZP.260.1.9.2026 - Wykonanie robót budowlanych w hali widowiskowo-sportowej Globus, wg . zadań 1-2
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304308
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304308/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 13:59
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd1c4cb0-61f9-46c5-a6b2-0f6ce6dd2ea0
- Identyfikator
- 7123253742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie podłóg drewnianychPokrywanie podłóg i ścian
Wykonawcy
1 przyznane
KRZYSZTOF GÓRAStopnica, PL · lot 1
109 124,37 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304308 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZZP.260.1.9.2026 - Wykonanie robót budowlanych w hali widowiskowo-sportowej Globus, wg . zadań 1-2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060972765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Filaretów 44
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-609
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 466 51 00
1.5.8.) Numer faksu: 81 466 51 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osrodek@mosir.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.lublin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_lublin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZZP.260.1.9.2026 - Wykonanie robót budowlanych w hali widowiskowo-sportowej Globus, wg . zadań 1-22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd1c4cb0-61f9-46c5-a6b2-0f6ce6dd2ea0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304308
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066260/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Renowacja parkietu Hala Globus
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211402
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.260.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 264462,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1 - Wykonanie nowej podłogi sportowejPrzedmiot zamówienia obejmuje czynności umożliwiające wykonanie nowej podłogi sportowej, tj. w szczególności:
- dokonanie pomiarów,
- wykonanie nowej podłogi zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia,
- montaż nowej podłogi,
- wykonanie otworów oraz montaż tulei w montowanej podłodze w miejscach posadowienia słupków do gry w siatkówkę wraz z zabezpieczeniem systemowym na czas ich demontażu,
- wykonanie mocowań na bramki do piłki ręcznej i kosza.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia oraz jego opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, obejmującej n/w załączniki:
a) opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 2.1.A
b) przedmiar robót – stanowiący materiał pomocniczy (PR) - zał. nr 2.1.B
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 142680,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2 - Wykonanie renowacji istniejącej podłogi sportowej.Przedmiot zamówienia obejmuje czynności umożliwiające wykonanie renowacji podłogi sportowej, tj. w szczególności:
− wykonanie napraw miejscowych – wymiana klepek,
− mechaniczne szlifowanie zgrubne i wykończeniowe
− czyszczenie (odkurzenie podłogi),
− szpachlowanie szczelin, braków i innych ubytków,
− pomalowanie na kolor niebieski pól parkietu,
− malowanie (odtworzenie) linii boisk,
− zagruntowanie parkietu na całej powierzchni,
− lakierowanie całego parkietu.
Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia oraz jego opis zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, obejmującej n/w załączniki:
a) opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 2.2.A
b) przedmiar robót – stanowiący materiały pomocnicze (PR) - zał. nr 2.2.B.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
4.5.5.) Wartość części: 182608,92 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 109124,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218940,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 109124,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Salon Podłóg Bergson- Krzysztof Góra
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 260459317 NIP: 6551672974
7.3.3) Ulica: Białoborze 51
7.3.4) Miejscowość: Białoborze
7.3.5) Kod pocztowy: 28-130
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109124,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |