Termomodernizacja budynku LO Nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku -Wymiana okien

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W OTWOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00304346
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00304346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-23 14:07
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16b63827-ef94-4fae-b430-e180b72e7e4e
Identyfikator
5322113876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty budowlaneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieRoboty renowacyjneStolarka budowlana

Wykonawcy

1 przyznane

JBT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałobrzegi, PL · lot 0
504 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304346 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku LO Nr III im. Juliusza Słowackiego
w Otwocku -Wymiana okien

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR III IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W OTWOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015818973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 4/10

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lo3otwock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: slowacki.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-16b63827-ef94-4fae-b430-e180b72e7e4e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku LO Nr III im. Juliusza Słowackiego
w Otwocku -Wymiana okien

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16b63827-ef94-4fae-b430-e180b72e7e4e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00059346/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. J. Słowackiego w Otwocku - wymiana okien

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224011

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: LO.III.222.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących realizacji Termomodernizacja budynku Liceum Ogólnokształcącego Nr III im. J. Słowackiego w Otwocku - wymiana okien

Zamówienie obejmuje

zamówienie podstawowe i zamówienie w ramach prawa opcji.
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę istniejącej stolarki okiennej w budynku Liceum Ogólnokształcącego nr III w Otwocku na nową.
Zakres prac obejmuje:

a) Prace rozbiórkowe
W związku z wymianą stolarki okiennej przewiduje się:
 demontaż parapetów zewnętrznych,
 wykucie z muru krat stalowych okiennych,
 demontaż stolarki okiennej,
 usunięcie z budynku materiałów rozbiórkowych , wywiezienie oraz utylizację materiałów rozbiórkowych
b) roboty budowlane
 montaż nowej stolarki okiennej,
 naprawa ościeży po wstawieniu nowej stolarki okiennej,
 montaż parapetów zewnętrznych z blachy ocynkowanej,

Zamówienie podstawowe obejmuje swoim zakresem stolarkę okienną - wymianę okien – w starym skrzydle równoległym do ulicy Słowackiego w zakresie :
 demontażu okien wraz z ościeżnicami i parapetów zewnętrznych,
 wykucie z muru krat stalowych okiennych,
 montaż nowej stolarki okiennej,
 naprawa ościeży po wstawieniu nowej stolarki okiennej,
 montaż parapetów zewnętrznych z blachy ocynkowanej,
2.Zamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 Pzp przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych robót budowlanych w ramach “prawa opcji”. Opcja dzieli się na 2 części .W ramach prawa opcji mogą zostać zlecone następujące roboty budowlane
Opcja 1 ( część 1) - Stolarka okienna- wymiana okien, elewacja południowa skrzydło równoległe do ulicy Samorządowej bez części dobudowanej w 2020 r. zgodnie z dokumentacją projektową
Opcja 2 ( część2) Stolarka okienna - wymiana okien, elewacja północna skrzydło równoległe do ulicy Samorządowej zgodnie z dokumentacją projektową

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45453100-8 - Roboty renowacyjne

44220000-8 - Stolarka budowlana

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 797210,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 504300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JBT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 815-182-58-66

7.3.3) Ulica: 3P

7.3.4) Miejscowość: Białobrzegi

7.3.5) Kod pocztowy: 37-114

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 504300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane