Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu.

Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00304367
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00304367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-23 14:10
Lokalizacja
Zamość, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01e59f26-ef31-4626-bc67-accd192e82a9
Identyfikator
9222265471
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty murarskie i muroweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWznoszenie rusztowań

Wykonawcy

1 przyznane

BROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZamość, PL · lot 0
598 678,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304367 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950362673

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Peowiaków 8

1.5.2.) Miejscowość: Zamość

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846385256

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgl@zgl-zamosc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgl-zamosc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-01e59f26-ef31-4626-bc67-accd192e82a9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01e59f26-ef31-4626-bc67-accd192e82a9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181226

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DO-ZP.252.1.TP.rb.2026.DP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 536994,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont kominów dla zadania pn.: Remont kominów ponad dachem kamienic Bloku II, VII, VIII, XVIII, XIX, XX na terenie zabytkowego Starego Miasta w Zamościu pod adresami: ul. Grodzka 10, ul. Kolegiacka 12,16, ul. Łukasińskiego 11, ul. Ormiańska 5, ul. Pereca 6, ul. Rynek Wielki 1, ul. Rynek Wielki 5a, ul. Staszica 9,31,35,37,39, ul. Żeromskiego 8, 10, 12, 14, 16, 36”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres został określony w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia, które stanowią integralną jej część (SWZ) tj.:
1. W załączniku nr 1 do SWZ - STWiORB – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
2. W załączniku nr 2 do SWZ - OPZ – opis przedmiotu zamówienia,
3. W załącznikach nr 4a i 4b do SWZ - przedmiarach robót,
4. W załączniku nr 11 do SWZ – projektowane postanowienia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 598678,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598678,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 598678,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BROBUD SP. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223051631

7.3.3) Ulica: Nadrzeczna 70

7.3.4) Miejscowość: Zamość

7.3.5) Kod pocztowy: 22-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 598678,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane