Budowa linii kablowej oświetlenia drogowego przy ul. Łużyckiej, Kaszubskiej i Słowiańskiej w Chojnicach
Gmina Miejska Chojnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304609
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 14:51
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23ce356b-37ea-4fa4-9871-8156256600e2
- Identyfikator
- 5551929639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304609 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa linii kablowej oświetlenia drogowego przy ul. Łużyckiej, Kaszubskiej i Słowiańskiej w Chojnicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1
1.5.2.) Miejscowość: Chojnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastochojnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12533041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa linii kablowej oświetlenia drogowego przy ul. Łużyckiej, Kaszubskiej i Słowiańskiej w Chojnicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23ce356b-37ea-4fa4-9871-8156256600e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012758/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa oświetlenia ul. Łużycka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211301
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KM.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. Budowa linii kablowej oświetlenia drogowego przy ul. Łużyckiej, Kaszubskiej, Słowiańskiej w Chojnicach.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) budowę linii kablowej oświetlenia drogowego przy ul. Łużyckiej, Kaszubskiej, Słowiańskiej w Chojnicach,
2) usunięcie infrastruktury oświetleniowej, opraw oświetleniowych oraz linii napowietrznej przy ul. Łużyckiej, Kaszubskiej, Słowiańskiej w Chojnicach.
3. Budowa realizowana będzie w oparciu o zgłoszenie budowy złożone Staroście Chojnickiemu 24 maja 2022 r., wobec którego w dniu 14 czerwca 2022 r. zgłoszono brak sprzeciwu (AB.6743.523.2022).
4. Dla przedmiotowego zamierzenia Burmistrz Miasta Chojnice wydał decyzje o ustaleniu lokalizacji celu publicznego: Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego znak PP.6733.12.2021 z dnia 22.09.2021 r. oraz Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego znak PP.6733.5.2022 z dnia 21.04.2022 r.
5. Zamawiający zawarł z Enea Oświetlenie Sp. z o.o. w dniu 19.03.2026 r. umowę likwidacyjną, dotyczącą likwidacji sieci oświetleniowej linii napowietrznej przy ul. Łużyckiej i Kaszubskiej w Chojnicach.
6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja projektowa i STWIORB oraz przedmiar robót (stanowiący wyłącznie formę pomocniczą) - Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575375,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dominik Szmaglinski Elektro-Instal
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551822746
7.3.3) Ulica: Fredry 10b
7.3.4) Miejscowość: Chojnice
7.3.5) Kod pocztowy: 89-600
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |