Mini boisko do zajęć sportowych wraz z adaptacją placu zabaw oraz wykonaniem powierzchni bezpiecznych w Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych
PRZEDSZKOLE NR 5 IM. PRZYJACIÓŁ BOHATERÓW BAJEK W ŁAZISKACH GÓRNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304673
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304673/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 15:07
- Lokalizacja
- Łaziska Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-518046f0-c37e-4d2a-ba95-a7bc0228db0f
- Identyfikator
- 6351637039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304673 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Mini boisko do zajęć sportowych wraz z adaptacją placu zabaw oraz wykonaniem powierzchni bezpiecznych w Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE NR 5 IM. PRZYJACIÓŁ BOHATERÓW BAJEK W ŁAZISKACH GÓRNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272001572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chopina 1
1.5.2.) Miejscowość: Łaziska Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-170
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 224 10 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole@p5.laziska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.p5.laziska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-518046f0-c37e-4d2a-ba95-a7bc0228db0f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Mini boisko do zajęć sportowych wraz z adaptacją placu zabaw oraz wykonaniem powierzchni bezpiecznych w Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-518046f0-c37e-4d2a-ba95-a7bc0228db0f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304673
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00255280/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Mini boisko do zajęć sportowych wraz z adaptacją placu zabaw oraz wykonaniem powierzchni bezpiecznych w Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Dofinansowany projekt: Przedszkolakiem fajnie być - rozwój edukacji przedszkolnej na terenie miasta Łaziska Górne.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256404
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P5(EFS)2612.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 276151,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Mini boisko do zajęć sportowych wraz z adaptacją placu zabaw oraz wykonaniem powierzchni bezpiecznych w Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych” obejmujące: budowę mini boiska wraz z ogrodzeniem, mini boiska trawiastego, nawierzchni bezpiecznej oraz dostawa i montaż trampoliny ziemnej, przestawnych koszy do koszykówki i bramek do piłki nożnej.
II. Zakres robót w ramach zadania:
1. Wykonanie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej nieprzepuszczalnej o wymiarach 9x9m,
2. Wykonanie ogrodzenia boiska z paneli 3D o wys. 3m,
3. Dostawa i montaż przestawnych bramek do piłki nożnej oraz koszy do koszykówki,
4. Wykonanie boiska zewnętrznego o nawierzchni trawiastej –100,0m2,
5. Dostawa i montaż trampoliny ziemnej,
6. Wykonanie nawierzchni bezpiecznej poliuretanowej pod istniejącymi urządzeniami zabawowymi
7. Wykonanie mat przerostowych z trawą i odwodnieniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres został określony
w załącznikach do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) tj.:
- w załączniku nr 1 „Przedmiot zamówienia”,
- w załączniku nr 2 „Przedmiar robót”,
- w załączniku nr 3 „Dokumentacja projektowa (dok. nr od 3.1 do 3.6)”,
- w załączniku nr 4 „Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych”,
- w załączniku nr 5 „Projektowane postanowienia umowy”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339563,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 780988,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 339563,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: O.K. PROJEKT Jakub Okularczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361584262
7.3.3) Ulica: ul. T. Kościuszki 81/2
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-503
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 339563,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |