Modernizacja Rynku w Osięcinach
Gmina Osięciny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304693
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304693/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-23 15:11
- Lokalizacja
- Osięciny, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35dc48dd-58e1-40ad-b2d3-d49620e30daf
- Identyfikator
- 8891460522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304693 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Rynku w Osięcinach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osięciny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Osięciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-220
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 542650030
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@osieciny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osieciny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaosieciny.ezamawiajacy.pl/pn/OSIECINY/demand/286791/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Rynku w Osięcinach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35dc48dd-58e1-40ad-b2d3-d49620e30daf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304693
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032355/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja rynku w miejscowości Osięciny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEKP.05.14-IZ.00-0043/25 Zadanie współfinansowane w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027. Priorytet: 5 Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu. Działanie: 5.14 Odnowa przestrzeni publicznych OPPT2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226619
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.06.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2813461,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja Rynku w Osięcinach
1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu rynku w Osięcinach na działkach o numerze 163/2, 164/5, 164/1, 164/2, 164/6, 158 położonych w obrębie geodezyjnym Osięciny na potrzeby poszerzenia i rozbudowania strefy rekreacji dla mieszkańców. Projektowana przestrzeń podniesie wartości użytkowe i walory estetyczne w centrum miejscowości. Teren będzie dostępny dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności.
1) Zakres zamówienia obejmuje:
- Rozbiórka nawierzchni,
- Rozbiórka małej architektury,
- Demontaż słupów oświetleniowych,
- Rozbiórka istniejących instalacji zew. wodno-kanalizacyjnych istniejącej fontanny i toalety automatycznej,
- Wycinka drzew i krzewów,
- Budowa fontanny posadzkowej,
- Budowa instalacji technologii uzdatniania wody dla projektowanej fontanny suchej,
- Budowa przyłącza wodociągowego i zewnętrznej instalacji wodociągowej dla technologii fontanny,
- Budowa przyłącza wodociągowego i zewnętrznej instalacji wodociągowej proj. toalety automatycznej,
- Budowa przyłącza i instalacji kanalizacji sanitarnej dla technologii fontanny,
- Budowa przyłącza i instalacji kanalizacji sanitarnej dla proj. toalety automatycznej
-Budowa wewnętrznej instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, grzewczej i wentylacji dla nowoprojektowanej toalety automatycznej,
-Budowa instalacji oświetleniowej i zasilania urządzeń w pomieszczeniu technicznym fontanny,
- Budowa ciągów komunikacyjnych,
- Budowa instalacji oświetlenia terenu,
- Budowa instalacji monitoringu wizyjnego,
- Montaż obiektów małej architektury: m.in. toaleta automatyczna, ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery,
- Wykonanie nowych nasadzeń,
- Ukształtowanie terenu,
- Wykonanie trawnika.
2. Dostępność dla osób niepełnosprawnych:
Projektowana budowa obiektów uwzględnia i spełnia wymagania dostosowujące otoczenie dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dostęp do obiektów został zapewniony nawierzchnią utwardzoną, po kostce betonowej płukanej o szerokości min. 2 m. Nawierzchnia ciągów pieszych: przekrój podłużny nie przekracza 6%, przekrój poprzeczny nie przekracza 2%. Dojścia na teren dla osób niepełnosprawnych zapewniono z czterech stron opracowania.
Automatyczna toaleta publiczna jednostanowiskowa przystosowana dla osób niepełnosprawnych.
3. Zadanie współfinansowane w ramach Programu: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027. Priorytet: 5 Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu. Działanie: 5.14 Odnowa przestrzeni publicznych OPPT.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących integralną część SWZ - załącznik nr 7 do SWZ.
Zamawiający informuje, że załączone przedmiary robót mają charakter poglądowy/informacyjny i nie mogą stanowić wyłącznej podstawy wyliczenia ceny oferty. Wartości przedstawione w przedmiarach robót służą celom pomocniczym przy wyliczeniu ceny oferty, przy czym oferowana przez wykonawcę cena stanowi ceną ryczałtową, w związku z czym winna uwzględniać wszystkie nakłady, które są konieczne do wykonania przedmiotu zamówienia opisanego w SWZ.
2) Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2580116,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4303770,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2580116,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Carbon-Mateusz Kwitliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883015670
7.3.3) Ulica: Grodzka 68B
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2580116,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |