Modernizacja terenu turystyczno – rekreacyjnego nad Lindą w Grotnikach

Gmina Zgierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00304804
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00304804/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-23 16:01
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfa38cde-13f6-41e6-a964-de2f23a7e4c0
Identyfikator
7322011556
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty budowlane w zakresie parków rozrywkiObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD REMONTOWO - BUDOWLANY "GIPS - SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgierz, PL · lot 0
5 185 101,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304804 z dnia 2026-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja terenu turystyczno – rekreacyjnego nad Lindą w Grotnikach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zgierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łęczycka

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminazgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/gminazgierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja terenu turystyczno – rekreacyjnego nad Lindą w Grotnikach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfa38cde-13f6-41e6-a964-de2f23a7e4c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304804

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047130/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja terenu turystyczno - rekreacyjnego nad Lindą w Grotnikach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Modernizacja terenu turystyczno – rekreacyjnego nad Lindą w Grotnikach” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218763

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, dostawa i montaż w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja terenu nad Lindą w Grotnikach”. Inwestycja realizowana będzie działkach o numerach ewidencyjnych 34, 35/2, 88/2, 92/2, 92/3, 95, 96/10 i część działek drogowych 88/2 i 280 położonych w Grotnikach w gminie Zgierz. W ramach zadania planowana jest m.in. budowa zespołów placów zabaw, zespołów obiektów sportowych i rekreacyjnych, altan, obiektów higieniczno-sanitarnych, dróg wewnętrznych, ciągów pieszych, miejsc postojowych wraz z doziemną infrastrukturą techniczną. Ponadto przewidziano zagospodarowanie terenu zielenią poprzez nasadzenia drzew i krzewów, wykonanie trawników itp.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1. Obszar 1, w tym:
1.1 "Street Workout"
1.2 Istniejącą siłownię terenową
1.3 Plac zabaw dla dzieci
1.4 Psi park
1.5 Tenis stołowy
1.6 Bulodrom
1.7 Plac wielofunkcyjny 30 mx18 m
1.8 Altanę B leśną
1.9 Drewniany mostek
1.10 Przeniesienie ośmiokątnej altany
1.11 Rozbiórkę chodnika przy altanie
1.12 Rozbiórkę starych utwardzeń drogowych
1.13 Utwardzenia - ciągi piesze
1.14 Nową drogę i plac wielofunkcyjny
1.15 Miejsca postojowe
1.16 Pozostałe wyposażenie
2. Obszar 2, w tym:
2.1 Teren zielony
2.2 Plac zabaw nad Lindą
2.3 Utwardzenia ciąg pieszy
2.4 Dojazd wewnętrzny
3. Instalację monitoringu zewnętrznego
4. Instalację elektryczną
5. Rozdzielnię TE
6. Toalety z podłączeniem zbiorników szczelnych
7. Roboty instalacyjne wodociągowe
8. Rozbiórka istniejącego budynku
9. Rozbiórkę istniejącego ogrodzenia z siatki
10. Ogrodzenie panelowe
11. Zieleń
11.1 Obszar nr 1, w tym:
11.1.1 Prace porządkowe i przygotowawcze
11.1.2 Roboty agrotechniczne
11.1.3 Sadzenie drzew, krzewów, pnączy
11.1.4 Sadzenie bylin
11.1.5 Wykonanie trawników runa parkowego
11.2 Obszar nr 2, w tym:
11.2.1 Prace porządkowe i przygotowawcze
11.2.2 Sadzenie drzew i krzewów
11.2.3 Sadzenie bylin
12. Roboty pozostałe, w tym:
12.1 Zakup i montaż 3 szt automatycznych urządzeń do zliczania osób dla obszarów bez prądu (zewnętrzne radary zliczające osoby).
12.2 Badania i odbiory związane z dopuszczeniem obiektu budowlanego do użytkowania
12.3 Obsługę geodezyjną inwestycji: wytyczenie i inwentaryzację geodezyjną powykonawczą
12.4 Zawiadomienie Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Państwowej Straży Pożarnej o zakończeniu budowy i zamiarze przystąpienia do użytkowania, zawiadomienie organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy, robót budowlanych (przyjęte bez sprzeciwu, zawiadomienie organu nadzoru budowlanego) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie(jeżeli będzie wymagana).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5185101,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6673119,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5185101,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany „GIPS-SERVICE” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272705786

7.3.3) Ulica: Kuropatwińskiej 12a

7.3.4) Miejscowość: Zgierz

7.3.5) Kod pocztowy: 95-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

nie jest jeszcze znana wartość lub procentowy udział podwykonawcy tj: REMBUD TRZEBINIA Sp. z o.o., ul. Marszałka Piłsudskiego 137, 32-540 Trzebinia

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5185101,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2026-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane