„Usługa cateringowa - Przygotowanie i dostarczanie wyżywienia/posiłków dla uczestników na pobycie dziennym i całodobowym Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kobyłce”. Znak sprawy:1/2026
Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Kobyłce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304821
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304821/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-23 16:29
- Lokalizacja
- Kobyłka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34ee8a53-0932-40fb-8132-546493a3942b
- Identyfikator
- 1251735975
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304821 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa cateringowa - Przygotowanie i dostarczanie wyżywienia/posiłków dla uczestników na pobycie dziennym i całodobowym Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kobyłce”. Znak sprawy:1/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Kobyłce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522719796
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poprzeczna 18
1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcomkobylka@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.pcomkobylka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34ee8a53-0932-40fb-8132-546493a3942b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne dla osób ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa cateringowa - Przygotowanie i dostarczanie wyżywienia/posiłków dla uczestników na pobycie dziennym i całodobowym Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kobyłce”. Znak sprawy:1/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34ee8a53-0932-40fb-8132-546493a3942b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00193166/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Usługa cateringowa - Przygotowanie i dostarczanie wyżywienia/posiłków dla uczestników na pobycie dziennym i całodobowym Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Kobyłce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193303
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy:1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
porcjowaniu oraz dostarczaniu codziennych posiłków dla uczestników Powiatowego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego, w okresie od dnia 1 czerwca 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r., dla szacunkowej liczby około 40 uczestników, z zastrzeżeniem, iż liczba ta ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności przygotowanie posiłków zgodnie z wymaganiami jakościowymi, dietetycznymi i sanitarnymi, ich odpowiednie zapakowanie, transport oraz dostarczenie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, z zachowaniem ciągłości świadczenia usług oraz zgodnie z harmonogramem dostaw określonym w niniejszym opisie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189887,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 598406040 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189887,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcowy Zając sp. z o.o. Ul. Sokola 2 03-724 Warszawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132893917
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189887,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-06-01 do 2026-12-31| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |