Sukcesywne dostawy naczyń sanitarnych jednorazowych z pulpy celulozowej

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00517655
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00517655/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-26 11:51
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57695530-925b-4521-bdfd-2f8b3f12a82f
Identyfikator
6182025893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szpitalne wyroby papierowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot 0
186 607,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517655 z dnia 2024-09-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy naczyń sanitarnych jednorazowych z pulpy celulozowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300224440

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poznańska 79

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.kalisz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57695530-925b-4521-bdfd-2f8b3f12a82f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy naczyń sanitarnych jednorazowych z pulpy celulozowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57695530-925b-4521-bdfd-2f8b3f12a82f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517655

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000808/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.15 Sukcesywne dostawy naczyń jednorazowych z pulpy celulozowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439207

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 39/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy naczyń sanitarnych jednorazowych z pulpy celulozowej (kaczki, baseny, miski nerkowe, miski ogólnego zastosowania, nocniki dziecięce, pokrywki do basenów, podstawki pod baseny) przeznaczonych do utylizacji we wszystkich typach maceratorów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia tj. rodzaj, ilości, parametry, wymagania dotyczące wyrobów zostały określony przez Zamawiającego w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ,

4.5.3.) Główny kod CPV: 33198000-4 - Szpitalne wyroby papierowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186607,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196435,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186607,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZARYS International Group Sp. z o. o., Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 648-19-97-718

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186607,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2024-09-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy