DOSTAWA DWÓCH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Z SILNIKIEM BENZYNOWYM W WERSJI HYBRYDOWEJ, NIEOZNAKOWANYCH Z UPRZYWILEJOWANIEM
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304891
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304891/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-23 21:02
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fa4c490-40df-4626-a950-235e1aaf5716
- Identyfikator
- 5542470147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304891 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA DWÓCH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Z SILNIKIEM BENZYNOWYM W WERSJI HYBRYDOWEJ, NIEOZNAKOWANYCH Z UPRZYWILEJOWANIEM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092994411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hetmańska 28
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-039
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3238343
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bydgoszcz@witd.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.witd.bydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/witd.bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA DWÓCH FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH Z SILNIKIEM BENZYNOWYM W WERSJI HYBRYDOWEJ, NIEOZNAKOWANYCH Z UPRZYWILEJOWANIEM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fa4c490-40df-4626-a950-235e1aaf5716
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304891
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00139629/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup dwóch aut osobowych wraz z uprzywilejowaniem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WITD.WAT.272.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych z silnikiem benzynowym w wersji hybrydowej, nieoznakowanych z uprzywilejowaniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na zaistnienie błędu technicznego oraz formalnego podczas jego wszczynania na platformie e-Zamówienia. W opublikowanym ogłoszeniu o zamówieniu oraz w konfiguracji systemowej wskazano błędne parametry proceduralne, których system nie pozwala edytować ani skorygować w trakcie trwania procedury. Wada ta ma charakter nieusuwalny i uniemożliwia prawidłowe przeprowadzenie postępowania oraz wybór wykonawcy zgodnie z przepisami ustawy Pzp. Postępowanie zostanie wszczęte ponownie z poprawnymi danymi.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2026-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |