Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience
Powiat Chełmski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00304954
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00304954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-24 07:17
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d732190c-3859-4809-852e-de8b076d072e
- Identyfikator
- 5632194320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304954 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.powiatchelmski.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d732190c-3859-4809-852e-de8b076d072e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039364/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.37 Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266374
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.1.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7804,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa, przez okres 48 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy, fabrycznie nowego lub regenerowanego (o parametrach technicznych nie gorszych niż nowe) urządzenia wielofunkcyjnego, tj. urządzenie kolorowe, format A3/A4, z funkcją drukowania, kopiowania i skanowania sieciowego.
2.Przedmiot zamówienia obejmuje także:
1) dostarczenie, instalację i konfigurację urządzenia w sieci lokalnej Zamawiającego;
2) przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi;
3) serwis obejmujący: bieżącą kontrolę stanu technicznego, przeglądy techniczne zgodnie z zaleceniami producenta danego urządzenia, regulacje, naprawy i wymiany zużytych części wraz z dojazdami serwisantów – przedstawicieli Wykonawcy – do miejsca instalacji danego urządzenia oraz sukcesywną dostawę materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny) przez cały okres umowy (z wyłączeniem papieru);
4) wydruki/kopie według przewidywań Zamawiającego to:
a) ok. 74 974 kopii/wydruków czarno-białych w formacie A4;
b) ok. 1 536 kopii/wydruków kolorowych w formacie A4.
3.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4.Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia i jednocześnie miejscem jego instalacji i użytkowania oraz odbioru urządzenia po zakończeniu umowy jest: Liceum Ogólnokształcące im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience, ul. 3 Maja 4, 22-145 Dubienka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30121100-4 - Fotokopiarki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące
79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem
50310000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn biurowych
50300000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi dotyczące komputerów osobistych, sprzętu biurowego, sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, ogłoszonego w BZP pod numerem 2026/BZP 00266374/01 w dniu 28.05.2026 r., do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 08.06.2026 r. do godz. 10:00, wpłynęła jedna oferta:1. FAXPOL ANDRZEJ IWANOWICZ SP. Z O.O., ul. Bartycka 22, 00-716 Warszawa, cena brutto oferty: 12 921,25 zł.
Jedyna oferta złożona w niniejszym postępowaniu podlega odrzuceniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp, bowiem Wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowego środka dowodowego potwierdzającego spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |