Modernizacja pracowni do przedmiotów zawodowych w obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”

Powiat Puławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00304960
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00304960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 07:25
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e06b7a8-36ce-4ff7-8581-ee3b538596d9
Identyfikator
7162657633
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalacyjne roboty elektrotechniczneLokalna sieć komputerowaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okienPrzemysłowy sprzęt kuchenny

Wykonawcy

1 przyznane

BVB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
366 540 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00304960 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pracowni do przedmiotów zawodowych w obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Puławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019483

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al.Królewska 19

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pulawy.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pulawy.powiat.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e06b7a8-36ce-4ff7-8581-ee3b538596d9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pracowni do przedmiotów zawodowych w obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e06b7a8-36ce-4ff7-8581-ee3b538596d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040696/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja pracowni do przedmiotów zawodowych w obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, działanie 7.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego i ustawicznego (typ projektu 1, 2, 3, 4) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych w ramach wniosku o dofinansowanie projektu: „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”,

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241337

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.272.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 234692,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie modernizacji pracowni do przedmiotów zawodowych wewnątrz istniejącego budynku wraz z wymianą wyposażenia na potrzeby działania szkolnictwa zawodowego i funkcjonowania pracowni zawodowej w Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach przy ul. Polnej 18. Wszystkie roboty budowlane dotyczą prac modernizacyjnych i remontowych wewnątrz istniejącego obiektu bez zmiany przeznaczenia i sposobu użytkowania. W zakres robót budowlanych wchodzi: demontaż istniejącego wyposażenia, przebudowa i modernizacja instalacji wewnętrznych (likwidacja instalacji gazowej, montaż instalacji klimatyzacji, przebudowa instalacji wentylacji, wodno- kanalizacyjnych i elektroenergetycznych), wymiana posadzki, okładzin ścian, naprawie tynków oraz malowaniu ścian i sufitu, wymianie okien, parapetów i drzwi wejściowych.
Roboty budowlane zaplanowane w ramach projektu mają na celu podniesienie poziomu kształcenia zawodowego poprzez utworzenie ciągu technologicznego do nauki praktycznej przedmiotów zawodowych oraz ograniczenie strat energii cieplnej (wymiana stolarki), tak aby użytkowanie pomieszczenia związane było ze zmniejszeniem zapotrzebowania na ciepło. Zaplanowano także montaż energooszczędnego oświetlenia LED. Wszystkie te działania stanowią dążenie do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zawarty jest w zał. nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 366540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477465,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 366540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BVB SP. Z O. O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462730571

7.3.3) Ulica: Wolińskiego

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-491

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 366540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane