Usługa przeprowadzenia kampanii społecznej o charakterze informacyjno-promocyjnym Informatora pt. „ABC opieki okołoporodowej" oprac. przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie na zlec. Ministerstwa Zdrowia
UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00517668
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00517668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-26 11:55
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebeee46b-dc31-4449-a1bf-a9b8a33fdc8e
- Identyfikator
- 7120106911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00517668 z dnia 2024-09-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przeprowadzenia kampanii społecznej o charakterze informacyjno-promocyjnym Informatora pt. „ABC opieki okołoporodowej" oprac. przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie na zlec. Ministerstwa Zdrowia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288716
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ALEJE RACŁAWICKIE 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-059
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 81 448 52 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorota.grzywacz@umlub.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umlub.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umlub.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/445208/usluga-przeprowadzenia-kampanii-spolecznej-o-charakterze-informacyjno-promocyjnym-informatora-pt-abc-opieki-okoloporodowej-opracowanego-przez-uniwersytet-medyczny-w-lublinie-na-zlecenie-minis1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa przeprowadzenia kampanii społecznej o charakterze informacyjno-promocyjnym Informatora pt. „ABC opieki okołoporodowej" oprac. przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie na zlec. Ministerstwa Zdrowia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebeee46b-dc31-4449-a1bf-a9b8a33fdc8e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00517668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065116/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Kampania promocyjna informatora
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458935
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.25.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 129500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeprowadzenia kampanii społecznej o charakterze informacyjno-promocyjnym Informatora pt. „ABC opieki okołoporodowej" opracowanego przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie na zlecenie Ministerstwa Zdrowia. (dalej jako „przedmiot zamówienia”).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 - „Opisie przedmiotu zamówienia”.
3. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu (zadania) pn. Upowszechnianie rozwiązań systemowych w zakresie zdrowia prokreacyjnego, w tym w opiece prekoncepcyjnej i okołoporodowej. Zamawiający realizuje Zadanie ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2025, finansowanego przez Ministra Zdrowia na podstawie umowy nr 6/2/85195/NPZ/2023/1206/977.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140527,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343785,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140527,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTHERMEDIA Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222797131
7.3.3) Ulica: Al. Niepodległości 210/25
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-608
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140527,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |