Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" z budową obiektów fakultatywnych: bieżni prostej i skoczni do skoku w dal w Sokółce

Gmina Sokółka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305045
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305045/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 08:12
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-df46c309-d638-4ce1-a0be-fbfb5ad3f3c8
Identyfikator
5451815942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane ze stadionamiUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaZintegrowane usługi inżynieryjneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Różne materiały budowlaneRóżne drewniane materiały budowlaneInne różne materiały budowlaneWyroby konstrukcyjneKonstrukcje i części konstrukcjiStolarka budowlanaCiesielskie elementy budowlaneFarby, lakiery i mastyksyRoboty budowlaneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

HYDROS PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
1 289 655 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305045 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" z budową obiektów fakultatywnych: bieżni prostej i skoczni do skoku w dal w Sokółce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 0900

1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 0911

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df46c309-d638-4ce1-a0be-fbfb5ad3f3c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" z budową obiektów fakultatywnych: bieżni prostej i skoczni do skoku w dal w Sokółce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df46c309-d638-4ce1-a0be-fbfb5ad3f3c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305045

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072607/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" z budową obiektów fakultatywnych: bieżni prostej i skoczni do skoku w dal w Sokółce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229545

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.I.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" z budową obiektów fakultatywnych: bieżni prostej i skoczni do skoku w dal w Sokółce – w formule zaprojektuj wybuduj; polegające na modernizacji istniejącego boiska Orlik wraz z budową infrastruktury sportowej w Sokółce, tj. przebudowa obu boisk o nawierzchni syntetycznej, budowa bieżni lekkoatletycznej, budowa bieżni do skoku w dal, modernizację ogrodzenia, modernizację istniejącego zaplecza szatniowo- sanitarnego, a także przebudowa wskazanych fragmentów ciągów komunikacyjnych, znajdującego się na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Walerego Wróblewskiego w Sokółce; zlokalizowanego na cz. dz. nr 2874 oraz 2111 w Sokółce.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, w tym:
 sporządzenie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem wymaganych opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, w tym decyzji o pozwoleniu na budowę lub dokonanie skutecznego zgłoszenia robót budowlanych – zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane,
 opracowanie wielobranżowego projektu wykonawczego,
 sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
 opracowanie przedmiarów robót oraz kosztorysów inwestorskich,
 uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień branżowych, w tym w zakresie ochrony przeciwpożarowej, wymagań sanitarno-higienicznych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy – jeśli są wymagane;
 uzyskanie warunków technicznych, jeżeli są wymagane, oraz akceptacji Zamawiającego dla przyjętych rozwiązań projektowych.
2) Pełnienie nadzoru autorskiego przez projektanta w trakcie realizacji robót budowlanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
3) Wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej oraz wszelkie inne prace niezbędne do prawidłowej realizacji inwestycji.
4) Przeprowadzenie wymaganych odbiorów technicznych oraz szkoleń użytkowników, a także przygotowanie obiektu do użytkowania.
5) Opracowanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej w formie papierowej oraz elektronicznej.
Szczegółowy zakres oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określa Program funkcjonalno-użytkowy wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71340000-3 - Zintegrowane usługi inżynieryjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

44190000-8 - Różne materiały budowlane

44191000-5 - Różne drewniane materiały budowlane

44192000-2 - Inne różne materiały budowlane

44200000-2 - Wyroby konstrukcyjne

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

44220000-8 - Stolarka budowlana

44230000-1 - Ciesielskie elementy budowlane

44800000-8 - Farby, lakiery i mastyksy

45000000-7 - Roboty budowlane

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1289655,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2152500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1289655,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydros Plus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 966 218 31 97 REGON 526 534 332

7.3.3) Ulica: Ul. Zaułek Podlaski 1 lok u3,

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-546

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1289655,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane