Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

Powiat Gorzowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305057
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-24 08:16
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c58e92f-ece1-49b9-9051-c745820f71d0
Identyfikator
5992775852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Wykonawcy

1 przyznane

'ALMA' SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot 0
349 320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305057 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gorzowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967314

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pankiewicza 5-7

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatgorzowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorzowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2c58e92f-ece1-49b9-9051-c745820f71d0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c58e92f-ece1-49b9-9051-c745820f71d0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042396/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa urządzeń infrastruktury IT dedykowanych zapewnieniu cyberbezpieczeństwa, ciągłości działania oraz realizacji procesów tworzenia i zabezpieczenia kopii zapasowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 - 2027 (FERC)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270107

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.272.10.2026.TCz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 285964,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Celem wdrożenia jest dostawa, instalacja oraz uruchomienie kompleksowej infrastruktury IT obejmującej zasilacze awaryjne UPS, system klasy NDR (Network Detection and Response) oraz deduplikator danych. Realizacja zamówienia ma zapewnić wysoką dostępność, bezpieczeństwo oraz wydajność środowiska teleinformatycznego Zamawiającego, zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349320 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 349320 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349320 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALMA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7810009700

7.3.3) Ulica: Wichrowa 1A

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-449

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349320 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy