Dostawa odzieży ochronnej i sprzętu bezpieczeństwa
Transportowy Dozór Techniczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305236
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305236/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-24 09:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fed0fde8-698d-4e14-8d2e-a5f1157e42b0
- Identyfikator
- 5262519220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOchronne nakrycia głowyObuwie ochronneSprzęt bezpieczeństwa
Wykonawcy
2 przyznane
KRZYSZTOF BIEDULSKISzczecin, PL · lot 0
179 285,29 PLNKRZYSZTOF BIEDULSKISzczecin, PL · lot 1
24 941,94 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305236 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa odzieży ochronnej i sprzętu bezpieczeństwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Transportowy Dozór Techniczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017231686
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Puławska 125
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-707
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tdt.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tdt.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fed0fde8-698d-4e14-8d2e-a5f1157e42b01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Dozór techniczny w zakresie transportu
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa odzieży ochronnej i sprzętu bezpieczeństwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fed0fde8-698d-4e14-8d2e-a5f1157e42b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305236
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00112847/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa odzieży ochronnej i sprzętu BHP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251978
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P.260.4.2026.P1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży ochronnej:Część 1 – Odzież ochronna
Lp. Przedmiot dostawy
1 KURTKA ZIMOWA
2 KURTKA ZIMOWA ANTYSTATYCZNA I TRUDNOPALNA
3 KURTKA LEKKA/SOFTSHELL
4 BLUZA POLAROWA
5 KOMBINEZON 1 – CZĘŚCIOWY
6 KOMBINEZON 1 - CZĘŚCIOWY ANTYSTATYCZNY I TRUDNOPALNY
7 KOMBINEZON JEDNORAZOWY WŁÓKNINOWY ANTYSTATYCZNY
8 PODKOSZULEK ROBOCZY
9 PODKOSZULEK Z DŁUGIM RĘKAWEM
10 KOSZULA ROBOCZA FLANELOWA
11 KOSZULKA LETNIA
12 BIELIZNA DWUCZĘŚCIOWA
13 SKARPETY ZIMOWE
14 FARTUCH ROBOCZY GRANATOWY
15 SPODNIE ROBOCZE
16 BLUZA ROBOCZA
17 SPODNIE ANTYSTATYCZNE
18 BLUZA ANTYSTATYCZNA
19 KAMIZELKA ODBLASKOWA
20 KAMIZELKA ODBLASKOWA ANTYSTATYCZNA
21 TRZEWIKI TREKKINGOWE
22 TRZEWIKI OCHRONNE
23 PÓŁBUTY OCHRONNE
24 PÓŁBUTY DO PRACY WARSZTATOWEJ
25 KALOSZE Z WKŁADKĄ OCIEPLAJĄCĄ
26 RĘKAWICE ROBOCZE
27 RĘKAWICE OCIEPLANE AKRYLOWE
28 RĘKAWICE OCIEPLANE SKÓRZANE
29 RĘKAWICE ZE SKÓRY CIEŃKIE
30 RĘKAWICE ANTYSTATYCZNE
31 RĘKAWICE NITRYLOWO-BUTADEINOWE
32 RĘKAWICE NITRYLOWE JEDNORAZOWE op.
33 REKAWICE NITRYLOWE FLOKOWANE
34 HEŁM OCHRONNY DO PRAC WYSOKOŚCIOWYCH
35 HEŁM OCHRONNY DO PRAC WYSOKOŚCIOWYCH ANTYSTATYCZNY
36 LEKKI HEŁM OCHRONNY TYPU VOSS-CAP
37 CZAPKA TYPU „KOMINIARKA”
38 CZAPKA POLAROWA
39 PÓŁMASKA OCHRONNA Z WKŁADAMI WYMIENNYMI
40 FILTROPOCHŁANIACZE DO PÓŁMASKI OCHRONNEJ
41 OKULARY OCHRONNE BEZBARWNE Z FILTREM UV
42 OKULARY OCHRONNE BEZBARWNE Z FILTREM UV NAKŁADANE NA SZKŁA KOREK.
43OKULARY OCHRONNE TYPU GOOGLE Z MOZLIWOŚCIĄ ZAKŁADANIA NA OKULARY
KOREKCYJNE
44 WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE op.
45PODUSZKI USZCZELNIAJACE WRAZ Z WKŁADKĄ DO WYMIANY W NAUSZNIKACH PELTOR
OPIME III
46 NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE MOCOWANE DO KASKU
47 NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE Z PAŁĄKIEM NAGŁOWNYM
4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18444000-3 - Ochronne nakrycia głowy
18830000-6 - Obuwie ochronne
4.5.5.) Wartość części: 167144 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem dostawy jest sprzęt bezpieczeństwa1 AMORTYZATOR BEZPIECZEŃSTWA Z LINKĄ PODWÓJNĄ
2 SZELKI BEZPIECZEŃSTWA
3 AMORTYZATOR BEZPIECZEŃSTWA (WSPINACZKOWY)
4 SZELKI BEZPIECZEŃSTWA (PROFESJONALNA UPRZĄŻ)
5 HEŁM OCHRONNY WSPINACZKOWY
6 PRZYRZĄD SAMOZACISKOWY
4.5.3.) Główny kod CPV: 35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 24785 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179285,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179285,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179285,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.KRIS KRZYSZTOF BIEDULSKI w spadku
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810561935
7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 35
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-627
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179285,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24941,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24941,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24941,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.KRIS KRZYSZTOF BIEDULSKI w spadku
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810561935
7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 35
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-627
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24941,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |