Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Gminie Jejkowice – budynek Urzędu Gminy Jejkowice
GMINA JEJKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305255
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305255/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 09:12
- Lokalizacja
- Jejkowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d893e710-0618-46a7-9e0e-151117582440
- Identyfikator
- 6423184393
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305255 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Gminie Jejkowice – budynek Urzędu Gminy Jejkowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEJKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258760
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 38A
1.5.2.) Miejscowość: Jejkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-290
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324302002
1.5.8.) Numer faksu: 324302880
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jejkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: jejkowice.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d893e710-0618-46a7-9e0e-1511175824401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Gminie Jejkowice – budynek Urzędu Gminy Jejkowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d893e710-0618-46a7-9e0e-151117582440
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305255
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050297/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Jejkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
W ramach realizacji projektu FESL.02.02-IZ.01-0C37/24 pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Gminach Lyski, Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice i Jejkowice2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00187647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 451330,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej w Gminie Jejkowice – budynek Urzędu Gminy Jejkowice”,
1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) Ocieplenie ścian zewnętrznych,
b) Ocieplenie ścian zewnętrznych cokołowych oraz ścian piwnicy przy gruncie
c) Wymiana stolarki okiennej,
d) Wymiana stolarki drzwiowej,
e) Wymiana grzejników na grzejniki z zaworami termostatycznymi
f) Wszelkie prace pomocnicze i odtworzeniowe niezbędne do wykonania zadania i osiągnięcia zakładanych wskaźników,
g) Inne roboty przynależne, których podstawą wykonania jest dokumentacja techniczna dołączona do SWZ,
h) Realizacja zaleceń ornitologicznych wraz z zapewnieniem nadzoru ornitologicznego zgodnie z dołączoną do dokumentacji technicznej opinią ornitologiczną oraz decyzją RDOŚ WPN.6401.327.2026.IS
Uwaga: Zamawiający informuje, że prace realizowane będą na czynnym obiekcie, bez możliwości jego całkowitego wyłączenia. Wymianę stolarki okiennej przewidzieć w okresie jak najmniej kolizyjnym z czasem pracy Urzędu Gminy.
Aktualny wygląd elewacji zewnętrznych, preferowanych przez Zamawiającego stanowi Załącznik nr 11 do niniejszej SWZ – Dokumentacja techniczna, a w nim Koncepcja zmiany elewacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 551135,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 927055,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 551135,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IF CO. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512510915
7.3.3) Ulica: Obroki 130
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-833
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 551135,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |