„Ścieżka doświadczeń w SP nr 12 przy ul. Strzałowej 15 – Etap II”.
Gmina Miasta Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305443
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305443/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:00
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72d62fe1-c6fe-4937-bf3f-c2213ccfee0b
- Identyfikator
- 8790001014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305443 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Ścieżka doświadczeń w SP nr 12 przy ul. Strzałowej 15 – Etap II”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Toruń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118856
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wały Gen. Sikorskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wiir@um.torun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.torun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umtorun.ezamawiajacy.pl/pn/umtorun/demand/293620/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Ścieżka doświadczeń w SP nr 12 przy ul. Strzałowej 15 – Etap II”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72d62fe1-c6fe-4937-bf3f-c2213ccfee0b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305443
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037093/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Ścieżka doświadczeń (etap 2 ) przy SP nr 12 przy ul. Strzałowej 15 w Toruniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277291
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.:: „Ścieżka doświadczeń w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Strzałowej 15 w Toruniu - Etap II”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności następujący zakres prac:
1) wykonanie nawierzchni ścieżki sensorycznej,
2) dostawa i montaż urządzeń sensoryczno-naukowych,
3) wykonanie trawnika.
3. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w zakresie i w sposób określony w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (opracowania wykonane przez Cezarego Sowińskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: „SOWIŃSKI Studio Architektury Cezary Sowiński”; części składowe dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych wymienione w załączniku nr 1 do wzoru umowy) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami, sztuką budowlaną i ogrodniczą, na podstawie oględzin terenu budowy oraz zgodnie z posiadanymi przez Zamawiającego decyzjami administracyjnymi. Wykonawca będzie wykonywał prace z uwzględnieniem wykonania i stosowania zabiegów mających na celu optymalną ochronę drzew i krzewów na terenie budowy, zgodnie z wytycznymi zawartymi w odrębnych zapisach wzoru umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania stawiane Wykonawcy zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
5. Zapisy dot. rozwiązań równoważnych precyzuje pkt 6 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy pzp – w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 22 czerwca 2026 r. do godziny 13:00 nie złożono żadnej oferty.| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |