„Cykliczna dostawa oleju napędowego (ON)”
Międzygminny Transport Odpadów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305536
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305536/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:16
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f28ca464-ea36-4412-a78b-56b67f837397
- Identyfikator
- 9261678102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowy
Wykonawcy
1 przyznane
DANIEL DWORAKŻagań, PL · lot 0
491 501,25 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305536 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Cykliczna dostawa oleju napędowego (ON)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Międzygminny Transport Odpadów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368032503
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pionierów 44
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 533-118-309
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mto@mto.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: odra-nysa-bobr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f28ca464-ea36-4412-a78b-56b67f8373971.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Cykliczna dostawa oleju napędowego (ON)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f28ca464-ea36-4412-a78b-56b67f837397
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305536
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260030
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MTO.271.1.2026.KSZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 589000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 474027,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest cykliczna dostawa oleju napędowego (ON) dla Międzygminnego Transportu Odpadów sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie Odrzańskim. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego. Prognozowana ilość oleju napędowego 72 815 litrów. Dostarczany przez Wykonawcę olej napędowy powinien spełniać normy jakościowe określone w powszechnie obowiązujących przepisach, w szczególności w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA KLIMATU I ŚRODOWISKA z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1018).
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491501,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491501,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 491501,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAN-POL Daniel Dworak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241706462
7.3.3) Ulica: Żarska 9
7.3.4) Miejscowość: Żagań
7.3.5) Kod pocztowy: 68-100
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 491501,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |