Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilanowie
GMINA MIELNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305540
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305540/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:17
- Lokalizacja
- Mielnik, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5722ba9-24e7-4958-bb7d-89537a54d674
- Identyfikator
- 5441438389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305540 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIELNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659450
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piaskowa 38
1.5.2.) Miejscowość: Mielnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-307
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mielnik.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mielnik.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b5722ba9-24e7-4958-bb7d-89537a54d6741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5722ba9-24e7-4958-bb7d-89537a54d674
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305540
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00077404/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Mielnik
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: Zgodnie z art. 255 pkt 1) Pzp Zamawiający unieważnia podstępowanie, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: W prowadzonym postępowaniu w części 2 MODERNIZACJA ENERGETYCZNA BUDYNKU OCHOTNICZEJ STRAŻY
POŻARNEJ W WILANOWIE nie wpłynęła żadna oferta na realizację robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia, w związku z czym Zamawiający unieważnia w/w część postępowania w oparciu o w/w podstawę prawną.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-99cea76d-9d29-4280-8fe8-0b16e3bb1b80
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 134662,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Niniejsza część zamówienia obejmuje wykonanie modernizacji energetycznej budynku OSP w Wilanowie w zakresie:
- docieplenie stropu pod nieogrzewanym poddaszem wełną skalną gr. 18 cm (w tym demontaż i ponowny montaż sufitu podwieszanego) – ok. 152 m2
- wymiana stolarki okiennej na okna o przenikalności cieplnej max. U=0,9 W/m2*K – ok. 30,11 m2
- wymiana stolarki drzwiowej- drzwi do garażu OSP z automatycznym otwieraniem – ok. 13,50 m2
- montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 4,14 kWp wraz z magazynem energii 10 kWh
- naprawa dachu wraz z wykonaniem nowych obróbek
- naprawa ubytków elewacji
Charakterystyczne parametry budynku :
- długość budynku 28,25 m
- szerokość budynku 19,60 m
- powierzchnia użytkowa 306,29 m2
- powierzchnia zabudowy 371,88 m2
- kubatura 2045,34 m3
- (najwyższa) wysokość budynku 6,58 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45410000-4 - Tynkowanie
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Martyna Jurczyk Jurczuk Dachy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5441463708
7.3.4) Miejscowość: Baciki Bliższe
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-10-31| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |