Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w PDOZ i PIDz na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305556
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305556/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-24 10:20
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2647fab0-5590-43e4-a174-43f62afc8e70
Identyfikator
5991007312
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

4 przyznane

"JAW-MAR" SPÓŁKA CYWILNA SEBASTIAN MAREK, SEBASTIAN BOLESŁAW JAWORSKIGubin, PL · lot 0
74 300 PLN
AGNIESZKA JAKUBOWSKANowa Sól, PL · lot 1
54 712 PLN
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJSulęcin, PL · lot 3
43 338,24 PLN
DAWID WRÓBELŚwiebodzin, PL · lot 4
57 040 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305556 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w PDOZ i PIDz na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210221508

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiatowa 10

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@go.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubuska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lubuska-policja.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w PDOZ i PIDz na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2647fab0-5590-43e4-a174-43f62afc8e70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305556

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130388/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług polegających na przygotowaniu i dowozie posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w PDOZ i PIDz na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267881

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-15/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 238994,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 PDOZ KPP Krosno Odrzańskie
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych i Policyjnej Izbie Dziecka na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego”
2. Odbiór posiłków odbywać się będzie w godzinach 7:00-19:00 przez siedem dni w tygodniu oraz dni ustawowo wolne od pracy i święta; a) śniadania w godz. 7:00-8:00 - suchy prowiant, b) obiady w godz. 12:00-14:00 - ciepły posiłek, c) kolacje w godz. 18:00-19:00 - suchy prowiant lub ciepły posiłek.
3. Ilość poszczególnych posiłków (śniadania, obiady, kolacje) będzie uzależniona od ilości zatrzymanych w danej porze dnia. Całodzienna stawka żywieniowa obejmuje (100% kwoty), w poszczególnym rozbiciu tej kwoty :
a) 25% śniadanie,
b) 50% obiad,
c) 25% kolacja.
Łączna dzienna wartość energetyczna posiłków dla osoby powyżej 18 lat nie mniej niż 2600 kcal, a w przypadku kobiet w ciąży i osób w wieku poniżej 18 lat nie mniej niż 3200 kcal.
4. Miejsce realizacji i przewidywana ilość posiłków zgodnie z załącznikiem nr 1.1 do SWZ – Formularz ofertowy
5. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 68796,30 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 PDOZ KPP Nowa Sól
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych i Policyjnej Izbie Dziecka na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego”
2. Odbiór posiłków odbywać się będzie w godzinach 7:00-19:00 przez siedem dni w tygodniu oraz dni ustawowo wolne od pracy i święta; a) śniadania w godz. 7:00-8:00 - suchy prowiant, b) obiady w godz. 12:00-14:00 - ciepły posiłek, c) kolacje w godz. 18:00-19:00 - suchy prowiant lub ciepły posiłek.
3. Ilość poszczególnych posiłków (śniadania, obiady, kolacje) będzie uzależniona od ilości zatrzymanych w danej porze dnia. Całodzienna stawka żywieniowa obejmuje (100% kwoty), w poszczególnym rozbiciu tej kwoty :
a) 25% śniadanie,
b) 50% obiad,
c) 25% kolacja.
Łączna dzienna wartość energetyczna posiłków dla osoby powyżej 18 lat nie mniej niż 2600 kcal, a w przypadku kobiet w ciąży i osób w wieku poniżej 18 lat nie mniej niż 3200 kcal.
4. Miejsce realizacji i przewidywana ilość posiłków zgodnie z załącznikiem nr 1.2 do SWZ – Formularz ofertowy
5. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 49754,63 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 PDOZ KPP Strzelce Krajeńskie
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych i Policyjnej Izbie Dziecka na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego”
2. Odbiór posiłków odbywać się będzie w godzinach 7:00-19:00 przez siedem dni w tygodniu oraz dni ustawowo wolne od pracy i święta; a) śniadania w godz. 7:00-8:00 - suchy prowiant, b) obiady w godz. 12:00-14:00 - ciepły posiłek, c) kolacje w godz. 18:00-19:00 - suchy prowiant lub ciepły posiłek.
3. Ilość poszczególnych posiłków (śniadania, obiady, kolacje) będzie uzależniona od ilości zatrzymanych w danej porze dnia. Całodzienna stawka żywieniowa obejmuje (100% kwoty), w poszczególnym rozbiciu tej kwoty :
a) 25% śniadanie,
b) 50% obiad,
c) 25% kolacja.
Łączna dzienna wartość energetyczna posiłków dla osoby powyżej 18 lat nie mniej niż 2600 kcal, a w przypadku kobiet w ciąży i osób w wieku poniżej 18 lat nie mniej niż 3200 kcal.
4. Miejsce realizacji i przewidywana ilość posiłków zgodnie z załącznikiem nr 1.3 do SWZ – Formularz ofertowy
5. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 15879,63 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 PDOZ KPP Sulęcin
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych i Policyjnej Izbie Dziecka na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego”
2. Odbiór posiłków odbywać się będzie w godzinach 7:00-19:00 przez siedem dni w tygodniu oraz dni ustawowo wolne od pracy i święta; a) śniadania w godz. 7:00-8:00 - suchy prowiant, b) obiady w godz. 12:00-14:00 - ciepły posiłek, c) kolacje w godz. 18:00-19:00 - suchy prowiant lub ciepły posiłek.
3. Ilość poszczególnych posiłków (śniadania, obiady, kolacje) będzie uzależniona od ilości zatrzymanych w danej porze dnia. Całodzienna stawka żywieniowa obejmuje (100% kwoty), w poszczególnym rozbiciu tej kwoty :
a) 25% śniadanie,
b) 50% obiad,
c) 25% kolacja.
Łączna dzienna wartość energetyczna posiłków dla osoby powyżej 18 lat nie mniej niż 2600 kcal, a w przypadku kobiet w ciąży i osób w wieku poniżej 18 lat nie mniej niż 3200 kcal.
4. Miejsce realizacji i przewidywana ilość posiłków zgodnie z załącznikiem nr 1.4 do SWZ – Formularz ofertowy
5. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 42240,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 PDOZ KPP Świebodzin
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych i Policyjnej Izbie Dziecka na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego”
2. Odbiór posiłków odbywać się będzie w godzinach 7:00-19:00 przez siedem dni w tygodniu oraz dni ustawowo wolne od pracy i święta; a) śniadania w godz. 7:00-8:00 - suchy prowiant, b) obiady w godz. 12:00-14:00 - ciepły posiłek, c) kolacje w godz. 18:00-19:00 - suchy prowiant lub ciepły posiłek.
3. Ilość poszczególnych posiłków (śniadania, obiady, kolacje) będzie uzależniona od ilości zatrzymanych w danej porze dnia. Całodzienna stawka żywieniowa obejmuje (100% kwoty), w poszczególnym rozbiciu tej kwoty :
a) 25% śniadanie,
b) 50% obiad,
c) 25% kolacja.
Łączna dzienna wartość energetyczna posiłków dla osoby powyżej 18 lat nie mniej niż 2600 kcal, a w przypadku kobiet w ciąży i osób w wieku poniżej 18 lat nie mniej niż 3200 kcal.
4. Miejsce realizacji i przewidywana ilość posiłków zgodnie z załącznikiem nr 1.5 do SWZ – Formularz ofertowy
5. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 46212,96 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 PDOZ KPP Wschowa
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu posiłków całodziennych dla osób zatrzymanych w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych i Policyjnej Izbie Dziecka na potrzeby jednostek Policji województwa lubuskiego”
2. Odbiór posiłków odbywać się będzie w godzinach 7:00-19:00 przez siedem dni w tygodniu oraz dni ustawowo wolne od pracy i święta; a) śniadania w godz. 7:00-8:00 - suchy prowiant, b) obiady w godz. 12:00-14:00 - ciepły posiłek, c) kolacje w godz. 18:00-19:00 - suchy prowiant lub ciepły posiłek.
3. Ilość poszczególnych posiłków (śniadania, obiady, kolacje) będzie uzależniona od ilości zatrzymanych w danej porze dnia. Całodzienna stawka żywieniowa obejmuje (100% kwoty), w poszczególnym rozbiciu tej kwoty :
a) 25% śniadanie,
b) 50% obiad,
c) 25% kolacja.
Łączna dzienna wartość energetyczna posiłków dla osoby powyżej 18 lat nie mniej niż 2600 kcal, a w przypadku kobiet w ciąży i osób w wieku poniżej 18 lat nie mniej niż 3200 kcal.
4. Miejsce realizacji i przewidywana ilość posiłków zgodnie z załącznikiem nr 1.6 do SWZ – Formularz ofertowy
5. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.) Wartość części: 16111,11 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAW-MAR S.C. Sebastian Marek, Sebastian Jaworski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9261565504

7.3.4) Miejscowość: Gubin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54712,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54712,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54712,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bar Zbyszko Agnieszka Jakubowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9251717125

7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54712,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na ww. części w odpowiedzi na Ogłoszenie o zamówieniu, opublikowane dnia 29.05.2026 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2026/BZP 00267881/01, nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43338,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43338,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43338,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9271678291

7.3.4) Miejscowość: Sulęcin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43338,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57040,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57040,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57040,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Myjnia TIR-BAR Dawid Wróbel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9271978366

7.3.4) Miejscowość: Świebodzin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57040,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na ww. części w odpowiedzi na Ogłoszenie o zamówieniu, opublikowane dnia 29.05.2026 r. w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2026/BZP 00267881/01, nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1.Termin realizacji zamówienia: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy, jednak rozpoczęcie realizacji świadczenia nastąpi nie wcześniej niż od 01.07.2026 r.
2.Upływ terminu albo wykorzystanie wartości umowy przed terminem obowiązywania umowy skutkuje jej wygaśnięciem.
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi