Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie podłóg w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie, z podziałem na części
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305582
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305582/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:24
- Lokalizacja
- Reda, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86bf3928-c13f-492a-86e7-550174ac49ef
- Identyfikator
- 5881142256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneKładzenie i wykładanie podłógPodłogi z tworzyw sztucznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
2 przyznane
ZOFIA HEBDAWieniawa, PL · lot 0
42 804 PLNMARIUSZ GUSTOWSKISopieszyno, PL · lot 1
267 890,67 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305582 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie podłóg w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie, z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000737580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Brzozowa 30
1.5.2.) Miejscowość: Reda
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-240
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp3.reda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp3reda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12962631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie podłóg w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie, z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86bf3928-c13f-492a-86e7-550174ac49ef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305582
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215969
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.SP3.TP.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie podłóg w Sali dydaktycznej i świetlicy.Zakres przedmiotu zamówienia dla Części 1 obejmuje wymianę podłóg w dwóch pomieszczeniach dydaktycznych w budynku szkoły, tj.:
• sala dydaktyczna nr 218 – o powierzchni 36,36 m²,
• świetlica – o powierzchni 24,84 m².
Łączna powierzchnia objęta przedmiotem zamówieniem wynosi 61,20 m².
Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), stanowiący dla Części 1 Załącznik nr 7/I do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU), stanowiące dla Części 1 i Części 2 Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 40000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie podłogi w Sali gimnastycznej.Zakres przedmiotu zamówienia dla Części 2 obejmuje wymianę podłogi w Sali gimnastycznej – o powierzchni 179,02 m².
Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), stanowiący dla Części 2 Załącznik nr 7/II do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy (dalej PPU), stanowiące dla Części 1 i Części 2 Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 211000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42804,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77237,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42804,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FACIT Usługi Budowlano-Remontowe Zofia Hebda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991341354
7.3.4) Miejscowość: WIENIAWA
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42804,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-138.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267890,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368915,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267890,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GUSTOWSKI MARIUSZ WOJMAR MARIUSZ GUSTOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881391781
7.3.4) Miejscowość: WEJHEROWO
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267890,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-138.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |