OPERATOR CNC
Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305594
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:26
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d4b01e2-a03a-4bb5-906a-83f3e0859db0
- Identyfikator
- 8881540099
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305594 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPERATOR CNC
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910933109
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kapitulna 24
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wloclawek.praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pupwloclawek.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d4b01e2-a03a-4bb5-906a-83f3e0859db01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OPERATOR CNC2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d4b01e2-a03a-4bb5-906a-83f3e0859db0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024882/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Operator CNC
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Podniesienie aktywności zawodowej klientów publicznych służb zatrudnienia – PUP we Włocławku (III)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286189
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KO.201.15.2026.StM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 694566,67 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 28800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie dotyczy:
• realizacji szkolenia w zakresie przygotowania do pracy na stanowisku operatora obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, z elementami obsługi obrabiarek konwencjonalnych;
• przeprowadzenia egzaminu kończącego szkolenie, a także wystawienia dokumentu poświadczającego ukończenie szkolenia.
Celem szkolenia jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników do podjęcia pracy na stanowiskach związanych z obsługą obrabiarek CNC, w szczególności poprzez nabycie wiedzy i umiejętności z obsługi tokarki i frezarki konwencjonalnej, rozumienia procesu obróbki skrawaniem oraz podstaw obsługi, programowania i wykorzystywania obrabiarek CNC.
Liczba godzin szkolenia: 120 (z czego min. 80% liczby godzin musi mieć praktyczny i warsztatowy charakter związany z pracą na obrabiarkach).
Zasady egzaminowania: Wykonawca musi przeprowadzić egzamin końcowy sprawdzający poziom opanowania wiedzy i wybranych umiejętności, w wymiarze do 2 godzin.
Liczba uczestników przewidzianych na szkoleniu: 1 grupa licząca 6 osób.
Szkoleniem będą objęte osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włocławku, które zostaną skierowane na szkolenie przez Urząd, po przeprowadzeniu naboru i kwalifikacji.
Na szkolenie mogą być kierowane zarówno osoby, których udział będzie finansowany z Funduszu Pracy jak i z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
Termin realizacji przedmiotu zamówienia:
• Termin rozpoczęcia szkolenia (zajęć): lipiec 2026 r.
Dokładna data rozpoczęcia zajęć zostanie uzgodniona pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
• Termin wykonania zamówienia: do dnia 30 września 2026 r.
Pozostała część opisu przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu jako jedyną ofertę złożyła firma AMPRO Sp. z o.o., Ruda Pilczycka 23, 26-234 Słupia na kwotę brutto 37.980,00 zł. Zaoferowana przez Wykonawcę kwota przewyższa kwotę brutto jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie tego zamówienia tj. 28.800,00 zł. W związku z tym Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do kwoty jaka jest zaproponowana w złożonej ofercie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |