zakup i dostawa pojazdu osobowego z możliwością przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie

Zespół Szkół Specjalnych nr 38

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305611
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-24 10:28
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85c06c93-22a7-49d4-81f0-f02fbe8f24a5
Identyfikator
1131928772
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

1 przyznane

PLAZA MOTORS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
290 280 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305611 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
zakup i dostawa pojazdu osobowego z możliwością przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Specjalnych nr 38

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Specjalnych nr 38

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000182946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Namysłowska 10

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-455

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 48222774707

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izurawska@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs38.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mbfo.ezamawiajacy.pl/pn/MBFO/demand/294647/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zakup i dostawa pojazdu osobowego z możliwością przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85c06c93-22a7-49d4-81f0-f02fbe8f24a5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00273269/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa pojazdu osobowego z możliwością przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273308/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MBFO.OR.4660.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 244715,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zakup i dostawa pojazdu osobowego z możliwością przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 38 w Warszawie

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290280 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290280 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290280 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Plaza Motors Poland Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261016043

7.3.3) Ulica: Popularna 70

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-473

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

FC Auto System, ul. Stefana Żółkiewskiego 18, 42-200 Częstochowa; zabudowa do przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290280 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-23
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy