Budowa zbiornika retencyjnego wody pitnej przy SUW w Dębem Wielkim
Gmina Dębe Wielkie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305616
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305616/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:29
- Lokalizacja
- Dębe Wielkie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8541f0f4-ec74-4cf7-a4d0-4e10ce2511ad
- Identyfikator
- 8222146636
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305616 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zbiornika retencyjnego wody pitnej przy SUW w Dębem Wielkim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębe Wielkie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 3
1.5.2.) Miejscowość: Dębe Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-311
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 756 47 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@debewielkie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debewielkie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8541f0f4-ec74-4cf7-a4d0-4e10ce2511ad1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zbiornika retencyjnego wody pitnej przy SUW w Dębem Wielkim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8541f0f4-ec74-4cf7-a4d0-4e10ce2511ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305616
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030792/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa zbiornika retencyjnego wody pitnej przy SUW w Dębem Wielkim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269001
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SR.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa zbiornika retencyjnego wody pitnej przy SUW w Dębem Wielkim”. Budowa zbiornika retencyjnego wody pitnej przy SUW w Dębem Wielkim obejmuje budowę zbiornika wody uzdatnionej pojemności 250m3 wraz z uzbrojeniem terenu. Inwestycja będzie realizowana na działkach o nr ewid. 664/10, 666/7, 664/9, 666/6 w obrębie Dębe Wielkie, gmina Dębe Wielkie. Dokumentację sporządzono w zakresie wyznaczonym ustawą Prawo budowlane oraz niezbędnym do wykonania robót budowlano-montażowych na terenie budowy. Przedmiotowy zbiornik wody czystej zgodnie z zatwierdzoną przez Starostę Mińskiego dokumentacją projektową będzie konstrukcji żelbetowej z ociepleniem, o średnicy zewnętrznej 9,32m i wysokości ponad teren 4,54m. Zbiornik będzie posadowiony nieznacznie poniżej istniejącego terenu na podkładzie z chudego betonu oraz podbudowie z pospółki zagęszczanej warstwami do ID=0,98, oskarpowane do wysokości ~1,25m powyżej poziomu posadowienia w celu zabezpieczenia gruntu przed przemarzaniem. Zbiornik posadowiony będzie na indywidualnej, monolitycznej płycie dennej w kształcie koła. Zaprojektowano płytę kołową zbrojoną gr. 25 cm z betonu C25/30. W dnie zostaną ukształtowane studzienki zbiorcze oraz osadzone rury przewodów technologicznych. Ściana zbudowana będzie z elementów prefabrykowanych (wycinków walca) o gr. 16cm zespolonych między sobą monolitycznymi rdzeniami połączeń pętlowych, natomiast z monolityczną płytą denną przez wieniec obwodowy. Słup środkowy (głowica, podstawa) będzie stanowił słup prefabrykowany o przekroju 50 x 50cm zakończony okrągłą podstawą i głowicą zbrojony prętami podłużnymi i strzemionami. Głowica i podstawa to okrągłe płyty Ø1,24m o grubości 25cm zbrojone dwoma ortogonalnymi siatkami. Strop będzie stanowiła płyta stropowa prefabrykowana zbrojona o zmiennej grubości od 15 do 20cm. Zbiornik zgodnie z projektem zostanie zaizolowany, zabezpieczony antykorozyjnie, ocieplony, wykończony, wyposażony w urządzenia technologiczne. W ramach tego zadania zostaną wykonane rurociągi technologiczne oraz kable sterownicze i zasilające, a także szafka zasilająco-sterownicza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Cena najkorzystniejszej oferty w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 994965,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1230000,00 PLN
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |