Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305639
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-24 10:34
Lokalizacja
Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-235aeefd-d9c4-4113-9e29-9a2722d7f8bc
Identyfikator
6423024956
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ FURMANEKRybnik, PL · lot 0
312 354,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305639 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Polna 6

1.5.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-238

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324272743

1.5.8.) Numer faksu: 324272743 wew.27

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdisk@czerwionka-leszczyny.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdisk-czerwionka-leszczyny.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdisk-czerwionka-leszczyny.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-235aeefd-d9c4-4113-9e29-9a2722d7f8bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022323/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00247652

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDiSK-ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 341138,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nakładek bitumicznych w ciągu ul. Granicznej w sołectwie Bełk oraz ul. Waryńskiego w dzielnicy dzielnicy Czuchów na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Przedmiot zamówienia obejmować będzie:
1.) w zakresie ul. Granicznej
– cięcie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. 6,00 – 10,00 cm na długości 8,0 m;
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4,00 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki na powierzchni 1 720,00 m 2;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową na powierzchni 1 720,00 m2;
- remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-butumiczną w ilości 12,6 t;
- spoinowanie łączeń technologicznych;
- wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego gr. 6,00 cm na powierzchni 430,00 m2;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 6,00 cm na powierzchni 1 720,00 m2;
- wykonanie i wprowadzenie organizacji ruchu na czas wykonywania robót.
2.) w zakresie ul. Waryńskiego
– cięcie piłą nawierzchni bitumicznych na gł. 6,00 – 10,00 cm na długości 8,0 m;
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 3,00 cm wraz z wywozem materiału z rozbiórki na powierzchni 800,00 m 2;
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni wraz ze skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową na powierzchni 2 096,00 m2;
- remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-butumiczną w ilości 15,0 t;
- spoinowanie łączeń technologicznych;
- wykonanie poboczy z destruktu asfaltowego gr. 6,00 cm na powierzchni 210,00 m2;
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 6,00 cm na powierzchni 432,00 m2;
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. po zagęszczeniu 6,00 cm na powierzchni 1 232,00 m2;
- regulacja pionowa studzienek i kratek ściekowych;
- remont cząstkowy nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem na powierzchni 60,00 m2;
- wykonanie i wprowadzenie organizacji ruchu na czas wykonywania robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312354,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 493034,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 312354,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BET-POL RAFAŁ FURMANEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240309993

7.3.3) Ulica: Raciborska 251A

7.3.4) Miejscowość: Rybnik

7.3.5) Kod pocztowy: 44-270

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 312354,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane