„KWP – bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego lub wynikające z nakazów PIS – Remont budynku przy ul. Tysiąclecia 88D w Katowicach ”
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305650
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305650/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:39
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5511f8e9-8af2-4ad7-8ced-0d8b91010a76
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305650 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„KWP – bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego lub wynikające z nakazów PIS – Remont budynku przy ul. Tysiąclecia 88D w Katowicach ”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://slaska-policja.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„KWP – bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego lub wynikające z nakazów PIS – Remont budynku przy ul. Tysiąclecia 88D w Katowicach ”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5511f8e9-8af2-4ad7-8ced-0d8b91010a76
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305650
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00180811/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 KMP/KPP - bieżące remonty obiektów niezbędne dla utrzymania należytego stanu technicznego lub wynikające z nakazów PIS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270275
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-201/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „KWP – bieżące remonty obiektów niezbędne do utrzymania należytego stanu technicznego lub wynikające z nakazów PIS – Remont budynku przy ul. Tysiąclecia 88D w Katowicach ” w systemie „projektuj i buduj” zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
2. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia Zamawiający opisał
w załączniku nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (Program Funkcjonalno-Użytkowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 16.06.2026 do godz. 10:00 złożone zostały dwie oferty. Wartość obu ofert znacząco przekracza środki jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania. Zamawiając przed upływem terminu otwarcia ofert opublikował na stronie prowadzonego postępowania informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć 643 639,07 zł brutto. Wartość ofert złożonych w postępowaniu przekracza ponad dwukrotnie wskazaną kwotę. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zadania. Mając na uwadze powyższe Zamawiający unieważnia postepowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP.| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |