Dostawa fortepianu koncertowego dla Akademii Sztuki w Szczecinie

AKADEMIA SZTUKI W SZCZECINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00305677
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305677/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-24 10:46
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e3e55b9-5cdf-42e2-8669-bfead4a193cb
Identyfikator
8513121799
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instrumenty klawiszowePokrowce lub futerały na instrumenty muzyczne lub akcesoria

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA ZIBI SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
1 097 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305677 z dnia 2026-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fortepianu koncertowego dla Akademii Sztuki w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AKADEMIA SZTUKI W SZCZECINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320850334

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Orła Białego 2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-562

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@akademiasztuki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.akademiasztuki.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://akademiasztuki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fortepianu koncertowego dla Akademii Sztuki w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e3e55b9-5cdf-42e2-8669-bfead4a193cb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305677

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260085

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AS/BZP/03/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego fortepianu koncertowego wraz z transportem, wniesieniem, montażem, strojeniem, regulacją oraz uruchomieniem w siedzibie Zamawiającego.
2. Instrument musi być: fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych, nieużywany wcześniej w działalności koncertowej lub ekspozycyjnej (z wyjątkiem strojenia i przygotowania fabrycznego), wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dostawą, wykonany z materiałów najwyższej jakości, zapewniających pełną dynamikę, stabilność stroju i zrównoważone brzmienie w całej skali.
3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia jest niepodzielny i obejmuję dostawę 1 sztuki instrumentu muzycznego.
4. W celu umożliwienia Zamawiającemu dokonania oceny oferowanego instrumentu w kryterium „Jakość”, Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą fizycznego modelu oferowanego produktu, tj. jednego egzemplarza fortepianu zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia (OPZ). Fizyczny model fortepianu, złożony wraz z ofertą, nie stanowi załącznika do umowy w sprawie zamówienia. Instrument ten służy wyłącznie weryfikacji parametrów oferowanej marki i modelu oraz przyznaniu punktów w kryterium „Jakość”. Dostarczony na tym etapie egzemplarz modelowy po dokonaniu oceny zostanie zwrócony Wykonawcy i nie stanowi przedmiotu ostatecznej dostawy. Ostateczny wybór konkretnego, fabrycznie nowego egzemplarza do dostawy docelowej nastąpi po podpisaniu umowy, spośród co najmniej trzech sztuk udostępnionych przez Wykonawcę, na zasadach określonych w § 4 projektu umowy. Szczegółowe zasady dotyczące wymagań wobec modelu, sposobu jego dostarczenia, oceny oraz zwrotu określają postanowienia poniżej:
1) Złożony wraz z ofertą fizyczny model fortepianu musi być identyczny z fortepianem dostarczonym na etapie realizacji przedmiotu umowy (producent, model oraz inne cechy jednoznacznie identyfikujące oferowany fortepian oraz wykończenie, kolorystyka, estetyka wykonania, jakość, wyposażenie itp.), Szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 37311000-1 - Instrumenty klawiszowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37321600-0 - Pokrowce lub futerały na instrumenty muzyczne lub akcesoria

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1048944,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1097000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1097000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa ZIBI S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223113927

7.3.3) Ulica: ul. Wirażowa 119

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-145

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1097000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca dostarczy i wyda wybrany przez przedsrawicieli Zamawiającego imstrument w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy.
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy