Przebudowa drogi powiatowej nr 1801 T (0626 T) Styków - Ruda - Brody - polegająca na budowie chodnika dla pieszych na ul. Nad Zalewem w m. Ruda.
Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00305701
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305701/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-24 10:52
- Lokalizacja
- Starachowice, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c14a644-8e3f-4feb-890c-37233724e1df
- Identyfikator
- 6641830342
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305701 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1801 T (0626 T) Styków - Ruda - Brody - polegająca na budowie chodnika dla pieszych na ul. Nad Zalewem w m. Ruda.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Starachowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291019637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrowiecka 15
1.5.2.) Miejscowość: Starachowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 412730220
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-starachowice.pl adres do e-Doręczeń: AE:PL-94292-78137-SIDEG-21
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp-starachowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c14a644-8e3f-4feb-890c-37233724e1df1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarząd dróg w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1801 T (0626 T) Styków - Ruda - Brody - polegająca na budowie chodnika dla pieszych na ul. Nad Zalewem w m. Ruda.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c14a644-8e3f-4feb-890c-37233724e1df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305701
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006921/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 1801T (0626T) Styków – Ruda – Brody polegająca na budowie chodnika dla pieszych na ul. Nad Zalewem w m. Ruda.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220002
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2510.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1801 T (0626 T) Styków - Ruda - Brody - polegająca na budowie chodnika dla pieszych oraz wzmocnieniu konstrukcji jezdni na ul. Nad Zalewem w m. Ruda obejmująca:
a) roboty pomiarowe, przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne;
b) wzmocnienie i wymiana warstw konstrukcyjnych jezdni ( podbudowy z kruszywa, warstwy bitumiczne nawierzchni, warstwa wiążąca i warstwa ścieralna);
c) wykonanie chodnika (nawierzchnia chodnika z kostki brukowej betonowej podbudowy z piasku i kruszywa);
d) wykonanie poboczy z materiału kamiennego;
e) wykonanie zajazdów z kostki brukowej betonowej;
f) wykonanie odwodnienia;
g) wykonanie oznakowania poziomego.
Szczegółowy opis robót będących przedmiotem zamówienia zawiera Przedmiar Robót oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót – rozdział IV SWZ .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310388,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310388,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310388,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DROMAR" R.L. BOŻEK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6611034818
7.3.3) Ulica: Antoniego Hedy ps. "Szary"
7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
7.3.5) Kod pocztowy: 27-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310388,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |